Sazenic

Emmaljunga NXT 60
6 999,00

Emmaljunga NXT 60

Agilní, lehký podvozek vhodný pro městské prostředí. Podvozek s nastavitelnou rukojetí z umělé kůže poskytuje fantastický zážitek z jízdy. Jedná se o zboží, které bylo prodáváno v komisním prodeji nebo vystaveno na veletrhu. Díky tomu je možné výrobek zakoupit s inzerovanou slevou. Zboží je 100% funkční a prověřené, ale není originálně zabalené.

Graco Baby Delight
999,00

Graco Baby Delight

houpátko pro děti od narození do váhy 9kg 2 intenzity houpání snímatelná hrazda se 2 hračkami 2 pozice sklonu zádové opěrky snadné skládání a přenášení kompaktní velikost po složení 5 bodové pásy kvalitní materiály potah lze sejmout a prát v pračce napájení pomocí 4 ks baterií LR14 1,5V (dokupují se samostatně) Jedná se o zboží, které bylo prodáváno v komisním prodeji nebo vystaveno na veletrhu. Díky tomu je možné výrobek zakoupit s inzerovanou slevou. Zboží je 100% funkční a prověřené, ale není originálně zabalené.

Graco Mirage
1 699,00

Graco Mirage

sportovní kočárek pro děti od narození do hmotnosti 15 kg jednoduché a rychlé skládání pohybem jedné ruky plynulé nastavení zádové opěrky od sedu až po leh přední otočná kola s aretací odnímatelný pultík před dítětem umožní odložit dětský nápoj nebo jiné drobnosti prostorný košík možnost nasadit bezadaptérově autosedačky Graco SnugEssentials Jedná se o zboží, které bylo prodáváno v komisním prodeji nebo vystaveno na veletrhu. Díky tomu je možné výrobek zakoupit s inzerovanou slevou. Zboží je 100% funkční a prověřené, ale není originálně zabalené.

Graco Move With Me
2 999,00

Graco Move With Me

houpátko pro děti od narození do váhy 9kg kompaktní po složení rychlé a jednoduché skládání ve 2 krocích úchyt pro přenášení složeného houpátka 2 pozice sklonu opěrky zad vibrace nastavitelné ve úrovních 2 intenzity možností nastavení jedné z 5 rychlostí houpání ze strany na stranu možnost přehrávání MP3 10 druhů hudby 5 druhů zvuků ovládání hlasitosti přehrávaných zvuků možnost napájení ze zásuvky, nebo pomocí 4 ks baterií (dokupují se samostatně) kvalitní materiály vyjímatelná vnitřní vložka hrazda s hračkami Jedná se o zboží, které bylo prodáváno v komisním prodeji nebo vystaveno na…