Integri

Intenzivní hydratační krém na nohy
39,00

Intenzivní hydratační krém na nohy

skladem 4ks Intenzivní hydratační krém na nohy. Intenzivně hydratační krém s ureou a glycerinem hydratuje velmi suchou pokožku a zjemňuje hrubá místa. Složení obsahuje přírodní mátový olej, který pokožku příjemně osvěžuje. S 10 hydratačními složkami! Vhodné i pro diabetiky.

Intenzivní vyživující kondicionér 250 ml
49,00

Intenzivní vyživující kondicionér 250 ml

Intenzivní vyživující kondicionér s luxusními oleji pro všechny typy vlasů Vhodné pro každodenní použití. Kondicionér a maska 2 v 1 s 5 vzácnými oleji: makadamový kaméliový mandlový hroznový marulový Účinky: Složení s 5 vzácnými oleji zjemňuje, vyživuje a posiluje vlasy. Použití: Pro použití jako kondicionér nechte 1 minutu působit a poté opláchněte. Pro použití jako masku nechte 3 minuty působit a poté opláchněte.

Intenzivní vyživující šampon s luxusními oleji
49,00

Intenzivní vyživující šampon s luxusními oleji

Intenzivní vyživující šampon s luxusními oleji pro všechny typy vlasů Obsah: 400 ml S 5 vzácnými oleji: - makadamovým - kaméliovým - mandlovým - z hroznových semínek - marulovým Účinky: Složení s 5 vzácnými oleji zlepšuje stav vlasů a dodává jim hebkost a lesklý vzhled. Vlasy jsou vyživené a vypadají zdravější. Použití: Naneste na vlhké vlasy, napěňte a opláchněte.