Duplo mašinka na aa batero

Playmobil 6197 Laser na meteority
390,00

Playmobil 6197 Laser na meteority

Všem malým milovníkům vesmírného prostředí udělá radost tento samostatný modul se satelitem pro ničení meteoritů. Ve stavebnici se nachází velké množství dílků, které jsou snadno omyvatelné a nepouští barvu.

Playmobil 9002 FulguriX s agentem Genem
600,00

Playmobil 9002 FulguriX s agentem Genem

Stavebnice Playmobil 9002 FulguriX s agentem Genem. Nechte své děti rozvíjet fantazii a jemnou motoriku s agenty Gene a Franz z Technopolis od Playmobil. Do Technopolis dronu se vejdou dvě osoby a jsou v něm k dispozici sloty pro čtyři palivové nádrže. Hračka rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale také jejich jemnou motoriku při sestavování jednotlivých dílků. Vhodné pro děti od 5 let.

Barbie I Can Be počítačová inženýrka Mattel T7173
150,00

Barbie I Can Be počítačová inženýrka Mattel T7173

Barbie I Can Be počítačová inženýrka Mattel T7173 Barbie Počítačová inženýrka si vyzkouší roli, která u dívek není příliš častým povoláním. Ale v dnešní době už je zkrátka možné všechno, takže se klidně může stát, že až se Vám rozbije počítač, tak ho přijde opravit inženýrka Barbie. Je oblečena v praktickém funky tričku a nechybí jí ani praktický headset, mobilní telefon, taška na notebook a notebook.

Barbie Design & Dress Studio s panenkou
400,00

Barbie Design & Dress Studio s panenkou

Barbie Design studio umožňuje holčičkám navrhovat oblečení na jejich Barbie panenky. Balení obsahuje jednu panenku, celou řadu zdobítek, samolepek a papírových šablon. Každá panenka bude originální Dívky si vyberou šatičky, které pomocí zdobítek vyzdobí podle své fantazie. Pak pouze obkleslí papírové šablony a oblečou Barbie do svého originálního modelu. Balení obsahuje: 1 panenku Barbie v šatech, 4 šatičky na šabloně, 2 plastové šablony se vzory, 1 arch s holografickými samolepkami a 3 barevné fixy. Vhodné pro děti od 3 let. Panenka je vysoká 32 cm.