Krivak

PŘECHODOVÁ BUNDA - KŘIVÁK ~~~~~ 3984
390,00

PŘECHODOVÁ BUNDA - KŘIVÁK ~~~~~ 3984

Nádherná přechodová bunda - styl křivák...MORGAN - velikost 36...Materiál 100% polyuretan - zdařilá imitace měkounké vrásčité kůže...Podšívka 100% polyester - klouzavka...Bunda má 3 kapsy na zip...Délka 50cm,zadní 48cm...Prsa 2 x 45cm...Pas 2 x 40cm...Rukáv od krku 68cm....Nová s angl. cedulkama - 49 liber...Krásná pestrá červená barvička... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ…

Pánská kravata
85,00

Pánská kravata

Pestré ale tlumené barvy.Nošená málo, bezvadná.pošt.dohodou. Dále nabízím mix retro kravat-viz další fota.Na posledním fotu jsou kravaty v horším stavu, zdarma si vyberte jednu k obj., na retro a jiné crazzy akce fajn. V bazárku i tři hedvábné.

Vesta, kravata a kapesníček pro ženicha
399,00

Vesta, kravata a kapesníček pro ženicha

100 % stav - kupováno k příležitosti naší svatby nové, manžel měl na sobě cca 4 hodiny. Přesně nevím jak mám popsat barvu, je jemná a velmi krásná - odpovídá fotkám, oblečené vypadá vše krásně, viz foto. Kravata se klasicky neváže, ale je na zapnutí, nastavitelná délka. Věci jsou v top stavu, pouze u kapesníčku je pomačkaný papírek, který se zastrkává do kapsy, spadl mi do vany, když jsem vestičku proplachovala, ale myslím, že to ničemu nevadí.

Podobná témata