Zlatá slupovací pleťová maska 75 ml
149,00

Zlatá slupovací pleťová maska 75 ml

Luxusní zlatá slupovací maska zanechává pleť: -pevnější, revitalizovanou a zářivou -jemnější, vyhlazenější a zdravější -čistou do hloubky a osvěženou Dodejte své pleti zlatý zářivý vzhled! Použití: Naneste rovnoměrnou vrstvu na čistou pleť, nechte působit 20 minut a šetrně sloupněte. Používejte 2-3x týdně.

Sada textilních masek na pleť
99,00

Sada textilních masek na pleť

Sada textilních masek na pleť od Avonu, orig. balení. PC 299 Kč, nyní cena jen 99 Kč. • stlačené pro snadné skladování, ideální na cesty • jemné, speciálně navržené na citlivé oblasti obličeje • s vysokou absorbční schopností, umožňují odstranit všechny nečistoty Masku lze používat hned několika způsoby! Jako zklidňující masku po vyčištění pleti - navlhčete tonerem, přiložte na pleť a nechte působit 3-5 minut. Jako klasickou textilní pleťovou masku - navlhčete oblíbeným pleťovým olejem, esencí nebo sérem, přiložte na obličej a nechte působit 15-20 minut. Jako povrchovou vrstvu na bahenní…

Povzbuzující péče o pleť ANEW
59,00

Povzbuzující péče o pleť ANEW

skladem Povzbuzující péče o pleť Tato péče o pleť okamžitě hydratuje, povzbuzuje a zanechává ji jemnou, hebkou a mladistvě zářivou. Obohacena o zkrášlující komplex Vitatone Plus. Použití: naneste malé množství do dlaní a šetrně vklepejte na vyčištěnou pleť, nechte oschnout a následně použijte pleťový krém.