KOTNÍKOVÉ BOTY ~~~~~ 5593
190,00

KOTNÍKOVÉ BOTY ~~~~~ 5593

Šedé s oranžovýma přezkama na lepík...ZARA BABY DREAM BIO - velikost 23...Vnitřní stélka 15cm...Materiál syntetika a kůže...Jen krátce nošené... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!... &&&&&&&&&&&&&&&&& PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE - ZÁSILKOVNA - DLE AKTUÁLNÍHO…

Kotníkové boty s membránou
420,00

Kotníkové boty s membránou

Málo nošené boty (asi cca 1,5 měsíce), vyrostla nám brzy noha. Jsou v perfektním stavu, nesešlapané, jasné barvy, lehké a mají membránu. Pořizovací cena 769,- Kč.

ZIMNÍ boty PUMA
290,00

ZIMNÍ boty PUMA

KOTNÍČKOVÉ BOTY PUMA VYTEPLENÉ FLAUŠEM NOŠENÉ HODNĚ PARÁDU JISTĚ UDĚLAJÍ VELIKOST 34,5 FLAUŠ MÁ ŠMOLÍKY NA LEVÉ PATĚ MALINKÁ DIRKA UVNITŘ Dobrý den,stélka nelze vyndat ,na jazyku je napsáno 21 cm,podrážka má 24,2 cm.

Zimní kožené boty-nové
1 500,00

Zimní kožené boty-nové

PC 2200 kč.Velikost uvedena 39,jsou ale menší.Nové,jen vyzkoušené,moc hezké,mě bohužel malé. Kožená kozačka dámská. Svršek šněrovací s funkčním zipem na vnitřní straně obuvi.