Zavinovačka béžová, roztomilý medvídek
210,00

Zavinovačka béžová, roztomilý medvídek

Rychlozavinovačka, rozměr 80x80. 100% bavlna. Materiály použité pro výrobu byly testovány aby splňovaly standarty Oeko-Tex Standart. Zavinovačka zajišťuje tepelnou pohodu dětí bez nebezpečí přehřátí batole. Atestovaný systém měkkého suchého zipu snižuje riziko podráždění jemné pokožky dítěte. 100% bavlna Náplň je antialergická, prodyšná, silikonová netkaná - elastická a měkká. Dostupné i jiné zavinovačky. Zboží dovážené přímo od výrobce.

Přehoz na sedačku - postel
250,00

Přehoz na sedačku - postel

Nový přehoz, hodí se skvěle na sedačku, ale i na normální postel, na omak jako samet, kombinace různých odstínů hnědé. po stranách střapatý. Byl pouze skladovaný, (jen zespodu je nějaká šmouha, uvádím pro pořádek, není vidět z vnější strany). možná výměna

zavinovačka
180,00

zavinovačka

Rychnozavinovačky jsou ze 100% bavlny z obou stran. Plněné100% rouno PES (duté vlákno). Zapínání na suchý zip, Rozměry rychlozavinovačky 79x79cm, Můžete si vybrat z různých barev Rychlozavinovačku můžete použít buď jako zavinovačku, peřinku do postýlky, kočárku, nebo jako hrací deku. v kompletu s mantinelem 180x33cm(cena 410Kč

Zavinovačka
180,00

Zavinovačka

Rychnozavinovačky jsou ze 100% bavlny z obou stran. Plněné100% rouno PES (duté vlákno). Zapínání na suchý zip, Rozměry rychlozavinovačky 79x79cm, Můžete si vybrat z různých barev Rychlozavinovačku můžete použít buď jako zavinovačku, peřinku do postýlky, kočárku, nebo jako hrací deku.

Deka Zavinovačka
450,00

Deka Zavinovačka

Krásná. Používaná jako zavinovačka a deka v letních měsících. Příjemná, hebká. Prací žmolek. Původní cena 929,- Kč.

Medvídek LETEC
90,00

Medvídek LETEC

Nádherný plyšáček v koženém oblečku anglických letců - kožená čepice a frajerská bunda podšitá kožíškem s tričkem, čepici lze sundat - velký úklid pokojíčku, na plyšáčky už jsme velcí. Kupovaný nový, hraný, na kožíšku se najde nějaký ten žmolíček, u lemu trička se kousek vysunul z prošití (cca 1 cm, viz. detailní foto), jinak v pořádku, V BEZVA STAVU, nějakému leteckému nadšenci nebo milovníkovi medvídků radost udělá.