PSP - PURSUIT FORCE
100,00

PSP - PURSUIT FORCE

Ve městě, kde není nic bezpečného… vše je pod kontrolou pěti gangů.Ocitnete se v policejním autě a budete pronásledovat motorizované gangy. Můžete ze svého vozu skočit na auto gangsterů a přes střechu darebáky odstřelit, využívat své auto jako zbraň, při jeho zničení skočit na jiné a zabavit! Hodně štěstí při lovu gangsterů… Akčně laděné závody spolu s prvky střílečky napumpuje adrenalinem každého milovníka pořádné arkády Pokus se dostat pět gangů v pěti unikátních obvodech města Capital City Skákej z vozidla na vozidlo, vyhýbej se kulkám, zbav se kriminálníků a kraď jejich vozidla. HRA…

50 Veselých her do auta
195,00

50 Veselých her do auta

Kdy už tam budeme? Nemáte moc rádi dlouhé cesty autem? Namačkaní mezi sourozenci a taškami, dlouhé hodiny v dopravní zácpě a už asi stokrát jste hráli slovní kopanou? Na další cesty se však můžete těšit! Tato krabička ukrývá 50 her, hádanek a nápadů, díky kterým se všechny budoucí cesty změní v hezký v zážitek! Milé maminky a milí tatínkové, neobávejte se, že se cestou budete nudit: Některé hry si přece můžete zahrát s dětmi!

50 veselých her na cesty
195,00

50 veselých her na cesty

Konec nudy na dlouhých cestách! Tato sbírka jednoduchých a zábavných her vám nabízí skvělé způsoby, jak si zkrátit pomalu běžící čas při cestování. Na každé kartě v tomto balení, které se snadno vejde do každého zavazadla, najdete jednu příjemnou hru pro jednoho či více hráčů. Čeká vás zábavné vyprávění příběhů, počítání, přemýšlení, hádaní a další činnosti zahánějící nudu. Zažijte skvělou zábavu při cestování!

TRIKO FORTNITE
99,00

TRIKO FORTNITE

Uvedeno na trikou 100% Bavlan. Dle mého to 100% bavlna není. Nošené synem. Při nákupu bazarového zboží nad 999Kč platím poštovné JÁ!!! při nákupu bazarového zboží nad 499Kč poštovné pouze 48Kč!!Zboží jde kombinovat i z mého druhého alba. Stačí kliknout pod fotkou na navštivnte E-Shop.

Tričko FORTNITE
95,00

Tričko FORTNITE

Krásné nové tričko s motivem FORTNITE, značky Reserved, velikost 152, černé Délka 57, šířka 45, rukáv od ramene 51 cm

Silikonové formy
200,00

Silikonové formy

silikonová forma Tescoma, průměr 24cm, výška 4cm, moc jsem ji nepoužívala silikonová formy auta - použitá jen 1x,rozměr formy 23x22cm, auto je cca 10cm velké cena za obojí