Voděnka s pítkem 750ml-ORANŽOVÁ
179,00

Voděnka s pítkem 750ml-ORANŽOVÁ

Popis výrobku: - Voděnka je ideálním řešením na opakované používání na uchovávání vody nebo dalších tekutin, např.džusu nebo limetkové šťávy. - Možnost používat ji doma i na cestách. - Svým tvarem perfektně pasuje do dveří ledničky. - Díky vodotěsnému víčko je Voděnka perfektním společníkem na cestách, protože víčko zabraňuje vylití tekutiny. - Široké hrdlo je praktické na snadné naplnění a čištění lahve. - Zarážka na víčku slouží pro snadné otvírání. - Díky široké základně je stabilnější. - Slouží k opakovanému použití a je ekologická. - Speciální tvarovaný design na vnější části umožňuje…

Voděnka 500 ml se šroubovacím uzávěrem
99,00

Voděnka 500 ml se šroubovacím uzávěrem

Voděnka je ideálním řešením na opakované používání na uchovávání vody nebo dalších tekutin, např. džusu nebo limetkové šťávy. · Můžeme ji používat doma i na cestách. · Svým tvarem perfektně pasuje do dveří ledničky. · Díky vodotěsnému víčku je Voděnka perfektním společníkem na cestách, protože víčko zabraňuje vylití tekutiny. · Široké hrdlo je praktické pro snadné naplnění a čištění lahve. · Zarážka na víčku slouží pro snadné otvírání. · Díky široké základně je stabilnější. · Slouží k opakovanému použití a je ekologická.

Tyskysová sada voděnka 310 ml + Twin Troll
99,00

Tyskysová sada voděnka 310 ml + Twin Troll

Voděnka 310 ml 99 kč, Twin Troll 125 kč Díky kombinaci jednoduchého tvaru a univerzálního použití vzniká výrobek, který je vhodný pro děti i dospělé. Pomocí dokonalého uzávěru, kterým je Chlebníček opatřen, se otevírá a zavírá velmi lehce.

MAXI FIX 750ML
290,00

MAXI FIX 750ML

Maxi Fix je velkolepý šejkr s řadou promyšlených detailů k míchání, šlehání a mixování, ale i měření a odměřování přísad. Maxi Fix se skládá z vysokého úzkého poháru s číselnou stupnicí označující každých 100 ml a liniemi označujícími každých 50 ml, z vypouklé nasazovací vrtulky, z hrdla na vylévání a ze šroubovacího uzávěru. Šroubovací uzávěr má po stranách vroubky, díky kterým lze nádobu snadno otevřít a zavřít, i když je její povrch vlhký. Úzká nádoba Maxi Fixu leží při práci jistě a pevně v ruce. Naplněný Mix Fix váží cca 900 g, přesto ho lze při mixování držet pouze jednou rukou. Díky…

Tělové mléko s levandulí 150 ml
39,00

Tělové mléko s levandulí 150 ml

Hydratační tělové mléko pro děti. • hydratuje a zjemňuje citlivou dětskou pokožku • má nemastné složení, které se rychle vstřebává • díky zklidňující vůni napomáhá usnutí Perfektní pro dokonalý spánek během noci!

Štětka, Kartáč, Voděnka
299,00

Štětka, Kartáč, Voděnka

Novinka - Speciální kartáč na čištění voděnek a dalších lahvi a lahviček, pevný, ale zároveň jemný, aby voděnky nepoškrábal, pasuje do každé voděnky - od nejmenší 310 ml, nebo dětské, po litrovou - vyzkoušeno!

Soft Musk EDT 50 ml
99,00

Soft Musk EDT 50 ml

Kategorie: květinově-dřevitá. Hlavní složky: růže, jasmín, dřevitý mošus. Bohatá kompozice hřejivého bílého mošusu se smyslnými květinovými tóny ylang-ylang, růže a jasmínu na základu jemných dřevitých akordů.