White Teak vonný vosk Woodwick
45,00

White Teak vonný vosk Woodwick

Bílý teak. Svěží větve balzámové jedle v kombinaci se santálový dřevem, dubem, mechovým stromem a cedrovým dřevem. Vonné vosky jsou vysoce nasycené vonnými esencemi a proto voní dlouho. Představují ideální způsob jak provonět váš domov rychle a bez plamene. Balení vosků má tvar našich ikonických svíček a je nabízeno v široké škále vůní. Rozpouštějí se pomocí obyčejné čajové svíčky v klasické aromalampě.

Millefiori Milano Vanilla Wood vonná svíčka
349,00

Millefiori Milano Vanilla Wood vonná svíčka

Dokonale harmonickou orientální vůni vytváří spojení nevinné vanilky se vzácným santalovým dřevem. Jednoduchá a krásná vůně navozující atmosféru, pohody, vyrovnanosti až euforie láká každého k přivonění.Vonná svíčka Natural značky Millefiori Milano provoní Váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle. Elegantní, v Itálii vyráběné vonné svíčky, používají ty nejkvalitnější ingredience k rozmazlování Vašich smyslů. Příjemné světlo plamínku relaxační dojem ještě umocňuje. Svíčka Natural má dózu z hladkého prvotřídního skla, je opatřena bavlněným…

Košile S
49,00

Košile S

Bílá košile se zlatými nitěmi. Rukávy dlouhé, ale dají se zkrátit a zachytit, viz foto. Zapínání na knoflíky

ITALSKÁ HALENKA s růžemi, ZÁNOVNÍ, S
88,00

ITALSKÁ HALENKA s růžemi, ZÁNOVNÍ, S

Halenka s fialovými a šedými růžemi, velikost S. zánovní, jednou nebo dvakrát použitá, opraná, z příjemného viskózového materiálu, made in Italy. Vnější míry: přes prsa je 98 cm, dole je obvod 92 cm, délka je 45 cm.