vesta vestička
150,00

vesta vestička

Vesta je nošená, praná, bez fleků, bez dírek, velikost 104 ale možno i jako 98. Milí nakupující - po špatných zkušenostech NEZASÍLÁM NA DOBÍRKU - NEMĚNÍM - NESMLOUVÁM - PROSÍM NEURČUJTE MI CENY ZA VĚCI - nezlobte se, ale na tyto nabídky nebudu reagovat. NEPRODÁVÁM inzerentům se zrušeným účtem. OSOBNÍ ODBĚR NENÍ MOŽNÝ.

Vesta vestička
100,00

Vesta vestička

Prodám slabší plátěnou vestičku khaki barvy - celá je podšitá bavlnou. Na přední straně je vyšitý obrázek a kapuce je napevno podšitá bavlnou. Nošená a praná, ale jinak bez vady. Velikost odhaduji, prosím měřte.

VESTA VESTIČKA
199,00

VESTA VESTIČKA

KRÁÁÁSNÁ A MAXIMÁLNĚ SLUŠIVÁ,VELIKOST UDANÁ 98,ALE JAK UŽ TO U TÉHLE ZNAČKY JE,JE MENŠÍ,DÁVÁM DO VEL 92Na fotu není vypraná:)

vesta vestička
200,00

vesta vestička

Vesta byla kupovaná nová, nošena dcerou příležitostně, měla toho hodně, 3x vypraná sušená v sušičce, velikost 110, ale dávám i do 104, viz. míry. Milí nakupující - po špatných zkušenostech NEZASÍLÁM NA DOBÍRKU - NEMĚNÍM - POŠTOVNÉ HRADÍ KUPUJÍCÍ - NESMLOUVÁM - PROSÍM NEURČUJTE MI CENY ZA VĚCI - nezlobte se, ale na tyto nabídky nebudu reagovat - zájemce ANULUJI. NEPRODÁVÁM inzerentům se zrušeným účtem. OSOBNÍ ODBĚR NENÍ MOŽNÝ.

vesta vestička
250,00

vesta vestička

Vesta byla kupovaná nová, nošena dcerou příležitostně, měla toho hodně, 3x vypraná sušená v sušičce, velikost 110, ale dávám i do 104, viz. míry. Poštovné 120,- doporučený balíček, pokud se mi podaří odeslat levněji rozdíl vrátím, nebo zásilkovna 70,-. Milí nakupující - po špatných zkušenostech NEZASÍLÁM NA DOBÍRKU - NEMĚNÍM - POŠTOVNÉ HRADÍ KUPUJÍCÍ - NESMLOUVÁM - PROSÍM NEURČUJTE MI CENY ZA VĚCI - nezlobte se, ale na tyto nabídky nebudu reagovat - zájemce ANULUJI. NEPRODÁVÁM inzerentům se zrušeným účtem. OSOBNÍ ODBĚR NENÍ MOŽNÝ.