Jenny Fairy damska kabelka
220,00

Jenny Fairy damska kabelka

enny Fairy kabelka Jenny Fairy min nošena, vpředu “ lakovaná” Velmi pěkný stav, jen při detailním zkoumání v lakovane části jakoby škrabanecky( detailní foto, nejde mi popsat Rozměry výška kabelky 27,5cm , hloubka 14,5 Cm. , šíře dole 22cm, u zipu 31 cm

Dámská kabelka NIKE
500,00

Dámská kabelka NIKE

Luxusní šedá omyvatelná taška NIKE. Dva popruhy přes rameno, fialkový nápis NIKE. Zapínání na zip, uvnitř dohromady 7 kapsiček, některé zapínací. Zvenku další dvě kapsy. Taška je dostatečně velká :-) Rozměry: 32x 47x12cm. Doporučuji.

Dámská moderní kabelka šedá
410,00

Dámská moderní kabelka šedá

Dámská moderní kabelka šedá kvalitní velmi hrubá tkanina a umělá kůže kabelka má vevnitř kvalitní podšívku, dvě dlouhé ucha, lze nosit přes rameno nebo v ruce, celá kabelka se uzavírá zipem, dno a ucha kabelky jsou v metalické stříbrné barvě z umělé kůže, krásná aplikace z tmavých nýtků a perliček na přední straně kabelky, vnitřní dvě kapsy na doklady a uzavíratelná kapsa na zip, velmi krásná.(1883)

Dámská červená kabelka přes rameno
360,00

Dámská červená kabelka přes rameno

Kabelka červená malá přes rameno kvalitní umělá kůže dvě samostatné komory, boční vnitřní kapsa na zip, dále kapsička na mobil a peněženku, každá komora samostatně uzavíratelná zipem, dále ozdobný překlop na klip, dlouhý nastavitelný popruh, zadní venkovní kapsa na zip.(1925)

Dámská černá kabelka přes rameno
360,00

Dámská černá kabelka přes rameno

Kabelka černá malá přes rameno kvalitní umělá kůže dvě samostatné komory, boční vnitřní kapsa na zip, dále kapsička na mobil a peněženku, každá komora samostatně uzavíratelná zipem, dále ozdobný překlop na klip, dlouhý nastavitelný popruh, zadní venkovní kapsa na zip.(1923)