Řasenka Unlimited 10 ml
79,00

Řasenka Unlimited 10 ml

Řasenka Unlimited - černý odstín Blackest Black Složení a inovativní zahnutý kartáček pro pozvednutí a fixaci pozvedne a natočí i nepoddajné řasy. až 4x větší pozvednutí* 3x větší objem** 24hodinový efekt*** *Výsledky vědecké studie s umělými řasami. **Výsledky klinické studie účinnosti se 14 osobami. ***Výsledky spotřebitelské studie se 120 osobami.

Nejprodávanější řasenka SuperSHOCK
79,00

Nejprodávanější řasenka SuperSHOCK

Revoluční řasenka pro objem a dokonalé zvýraznění očí. Až 12x více objemu v jediném kroku* bez žmolků a slepení řas. • okamžitě posíluje řasy • rovnoměrná aplikace • oddělí a zvýrazní každou řasu zvlášť • poskytuje sytou barvu Kartáček: Syntetický kartáček nové generace dodá řasám maximální objem a dokonale je oddělí. Složení: Unikátní složení s obsahem mikrovláken, která po nanesení zvětší svůj objem a zvýrazní každou řasu. Oftalmologicky testováno. Hypoalergenní. Vhodné pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček. Použití: Otočte kartáčkem v tubě pro získání požadovaného množství barvy.…

Řasenka SuperExtend Winged Out 7 ml black
59,00

Řasenka SuperExtend Winged Out 7 ml black

Nová řasenka dokonale oddělí a prodlouží všechny řasy včetně těch nejkratších. Složení s vlákny v barvě havraní černě prodlužuje řasy a dodává jim intenzivně černou barvu bez rozmazání. Přesný a přizpůsobivý kartáček s unikátním kuželovitým tvarem dokonale pročeše všechny řasy včetně těch nejkratších v koutcích oka.

TUPPERWARE NANUČKY FORMY NA NANUKY
349,00

TUPPERWARE NANUČKY FORMY NA NANUKY

Vyrobte si doma své vlastní nanuky - z jogurtu, ovoce, smetany.... to, co mate doma. - dle vlastní fantazie.. Chlazené, sladké pohoštění pro nejen pro vaše ratolesti! Tvořítka na nanuky jsou zábavné formičky na zmrzlinu, s kterými se snadno tvoří. Dopřejte dětem v létě čas strávený zábavnou formou, na jejímž konci je zasloužená ovocná zmrzlina. Nechte jim jí připravit, naplnit formičky, zmrazit a je hotovo: chutné a osvěžující pohoštění. A maminky mohou připravit také výživné nanučky, u kterých přesně znají jejich složení. Rozměry: 5cm x 4.6cm x 10.15cm výška • Objem: 65ml

Lak na nehty
127,00

Lak na nehty

Laky na nehty Gloss N ´Wear jsou zpět v široké škále barev. Jsou obohaceny o pigmenty Colour Command, díky kterým dodávají nehtům sytý odstín a vysoký lesk. Obsahují technologii Care Complex, která zvláčňuje nehty a zanechává je silnější a pevnější na dotek. Fantastické barvy a pečující složení!