Mikina Hello Kitty s flitry
99,00

Mikina Hello Kitty s flitry

Mikina klokanka se třpitivým nápisem a obrázkem Kitty z flitrů, na kapucce vyšitý obličejík s ouškama a mašličkou. Nošená, ale pěkný stav bez fleků, dírek a žmolíku. zn. Tu.

Plyšák Hello Kitty 30 cm
150,00

Plyšák Hello Kitty 30 cm

Sedící kočička s výškou cca 30 cm. Seděla nám na gauči, takže stav výborný (dalo by se říct téměř nová), nicméně jak je sněhobílá, tak vzadu lehce ušpiněná, ale opravdu lehounce, nedalo se to ani nafotit.

dětská společenská hra Hello Kitty
90,00

dětská společenská hra Hello Kitty

Hra je kompletní vč. návodu v českém a slovenském jazyce. Pestrý hrací plán. Místo kostky roztáčí šipku. Pomocí figurek Hello Kitty musí získat jednotlivé obrázky. Vhodné již od 4 let. Dotazy ráda zodpovím.

Tupperware Mini Kuchtík 1,4l Hello Kitty vykrajová
100,00

Tupperware Mini Kuchtík 1,4l Hello Kitty vykrajová

Použité párkrát. Včetně vykrajovátek. Odřeninka je, že jsem v tom 1x ohřála špagety se sýrem a sýr tohle udělal :-( Mini kuchtík má několik jedinečných vlastností. Skvěle se dá přibalit s sebou na cesty, dále je výborný na skladování zbytků jídla a má jedinečný otvor v lemu víčka, díky němuž se pevně drží v ruce. Hlavní znaky a přednosti: Klasické kulaté víčko od Tupperware uzamkne uvnitř nádoby čerstvost a chuť jídla a vy máte v ruce praktickou víceúčelovou misku. Má objem 1400ml a je dokonalý na přenášení salátů mimo domov. Jeho kapacita též umožňuje skladování zbytků jídla. Má pohodlný…