Kabatek-bunda
200,00

Kabatek-bunda

Krásný se do hnědý péřový kabatek,krásné sedí,odepínací kapuce,super stav,jen spona od pásku je trochu odrenaj

Teploučký fusak , tmavě šedý se žirafkou
900,00

Teploučký fusak , tmavě šedý se žirafkou

Nové fusaky s kočičkou či žirafkou v barvě tmavě šedé. O něco tmavší, jak na obrázku. 100% antialergická výplň uvnitř s certifikátem PZH Health Quality Certified podle normy Oeko-Tex Standard 100 třídy I.,materiál je hladká impregnovaná nepromokavá textilie. Má sedm otvorůr pro bezpečnostní pásy a hodí se pro většinu dětských kočárků či sportovních kočárků. Horní část spacáku je vybavena západkou, takže můžete navíc chránit hlavu dítěte před nízkou teplotou a větrem délka 85 cm, šířka 45 cm. Dostupné i jiné fusaky . Zboží dovezené přímo od výrobce.

Kabátek
699,00

Kabátek

Kabátek na jaro, nový včetně s visačkou! Je tmavě červený s nádechem vínové barvy. Má pásek a také černé knoflíky. Ve velikosti XS.

Peněženka tmavá žlutá velká
280,00

Peněženka tmavá žlutá velká

Dámská peněženka tmavá žlutá s korálky kvalitní ekologická kůže Korálky jsou pevně nanýtované. Peněženka je rozdělena na dvě části. V první části je kapsa na drobné mince nebo bankovky, uzavíratelná cvakacím klipem. Druhá část má osm přihrádek na kreditní karty nebo vizitky a ještě dvě široké kapsy na objemnější doklady, dále ještě kapsa na drobné mince zvlášť uzavíratelná na zip a dvě přihrádky na velké bankovky, tato část se uzavírá na pevný druk. Velmi prostorná, velká peněženka, perfektně členěný prostor v peněžence, kvalitní materiál.

Dámská peněženka tmavá modrá
275,00

Dámská peněženka tmavá modrá

Dámská peněženka tmavá modrá s korálky kvalitní ekologická kůže Korálky jsou pevně nýtované. Peněženka je rozdělena na dvě části. V první části je kapsa na drobné mince zvlášť uzavíratelná na zip, čtyři přihrádky na velké bankovky a celá tato část je uzavíratelná zipem. Druhá část má deset přihrádek na kreditní karty nebo vizitky a ještě velkou hlubokou kapsu na objemnější doklady, tato část se uzavírá poutkem s drukem. Velmi prostorná, velká peněženka, perfektně členěný prostor v peněžence, kvalitní materiál.