Letní tílka - cena celkem
140,00

Letní tílka - cena celkem

Letní tílečka stejného střihu, jen v jiné barvě a jiný motiv, vzadu kombinace průsvitné látky s bavlněnými krovkami, holek oblíbené, ale stále v pěkném stavu. Cena uvedena celkem.

Kapsář a polštář cena celkem
550,00

Kapsář a polštář cena celkem

Kapsář má vzadu a na poutcích flíčky od vteř.lepidla(zohledněno v ceně).Polštář bez vady. Kapsář del.155 cm,výška 47+10 cm poutka.Polštář del.90 cm,výš.36 cm.PC 1500,- 100% bavlna.Cena celkem.

2x mikina zn. H&M - CENA CELKEM !!!
150,00

2x mikina zn. H&M - CENA CELKEM !!!

Prodám dvě tenčí mikinky zn. H&M o velikosti 98-104. Šité jako klokanky, kapsy mají z boku. Na prsou obrázek s motivy STARWARS. Stále super stav, pouze u jedné malý flíček vzadu na spodním lemu (skoro není vidět). Cena celkem.

Černá trička s lebkou - cena celkem
100,00

Černá trička s lebkou - cena celkem

Černá trička s lebkou, jsou úzká, ale velice pružná, jedno má malou vadu - nahoře pod ramínkem nepatrnou šmouhu, asi ze školy od nějaké barvy (nešlo úplně vyprat) - nicméně na detailní fotce vypadá mnohem výrazněji, než je ve skutečnosti. Stejně tak barvička nevypadá ani zdaleka tak sytě černě, jako je ve skutečnosti. Trička jsou opravdu úžasná a kvalitní. Vel. uvedena 134, holky nosily při vel. 128. Cena uvedena celkem.