Horká vlnka 1 L
240,00

Horká vlnka 1 L

Horká vlnka, je vzducho vodotěsná nádoba určena na uchovávání a zároveň na přihřívání jídla. Má zase nový modernější uzávěr. Jinak se normálně může použít do lednice.

Kabelka GUESS Hewitt Box Satchel
2 599,00

Kabelka GUESS Hewitt Box Satchel

Je Vašim favoritem značka GUESS***TOMMY HILFIGER***MICHAEL KORS***, nenalezli jste v naši nabídce,co jste hledali??? pište**pište**pište** Zboží : originál Guess Kolekce : Hewitt Barva : černá Rozměry : 29cm x 27cm x 20cm x 18cm Kabelka je na dvě uši do ruky s popruhem přes rameno . Na přední straně destička se zámečkem s logem GUESS . Celoplošný potisk loga GUESS 4G . Zapínání na zip . Interiér : kapsa na zip + 3 kapsy skluzu . Stříbrné kovové komponenty . Luxusní, elegantní kabelka od GUESS .

Voděnka 500 ml s hubičkou modrá
99,00

Voděnka 500 ml s hubičkou modrá

Slouží k opakovanému použití a je ekologická.Speciální tvarovaný design na vnější části umožňuje skvělý úchyt.. Uchovávání vody, džusu nebo ochucené vody v ledničce nebo na stole.Připravte si svojí ochucenou vodu: Do Voděnky vymačkejte čerstvou citrónovou nebo limetkovou šťávu a naplňte vodou.Použijte na přefiltrovanou vodu z filtrovacích konvic.Na cestách, na piknik, sporty nebo do práce.Lze ji používat na uchovávání nebo převoz gazpacha, polévky, vývaru nebo mléka. Lze mýt v myčce.

Dětská Voděnka 350 ml s hubičkou
120,00

Dětská Voděnka 350 ml s hubičkou

Žabka, Lvíček, Dino a Sněhulák Voděnka je ideálním řešením na opakované používání na uchovávání vody nebo dalších tekutin, např. džusu nebo limetkové šťávy. · Můžeme ji používat doma i na cestách. · Svým tvarem perfektně pasuje do dveří ledničky. · Díky vodotěsnému víčku je Voděnka perfektním společníkem na cestách, protože víčko zabraňuje vylití tekutiny. · Široké hrdlo je praktické pro snadné naplnění a čištění lahve. · Zarážka na víčku slouží pro snadné otvírání. · Díky široké základně je stabilnější. · Slouží k opakovanému použití a je ekologická. · Speciální tvarovaný design na vnější…