DŽĚGÍNY
560,00

DŽĚGÍNY

LUKSUSNÍ DŽÍNY V PASE ŠIROKÁ GUMA, VYSOKÝ PODÍL BAVLNY - VELMI PŘÍJEMNÉ NA NOŠENÍ A ELASTICKÉ. VEL - 44-48

Stále Sypké 2,3 L
235,00

Stále Sypké 2,3 L

Nádoby jsou vhodné především pro uchovávání sypkých potravin. Díky nim budete vždy vědět, kde a v jakém množství máte jednotlivé zásoby uložené, a budete mít také jistotu, že se vám neznehodnotí. Každý z výrobků se skládá z transparentní nádoby a víka. Kromě výšky mají všechny nádoby Stále sypké stejné rozměry, proto je lze jednoduše stavět na sebe a tím šetřit skladovací prostor. Nádoby Stále sypké jsou ideální pro uchovávání soli, cukru, mouky, strouhanky, čočky, fazolí, hrášku, rýže, polévkových nudlí i jiných těstovin, apod. Vhodné jsou také - díky svému plochému tvaru - ke skladování…

Dziny
50,00

Dziny

Dziny cerni treba donosi jeste nekdo jsou dobri vel146-152. deka 89 cm sirka 46 cm pas 31 cm

Plyšový Leon BRAWL STARS
420,00

Plyšový Leon BRAWL STARS

Nevhodný dárek, nový plyšák, jemný plyš, kvalitně ušitý. Kapsička funkční, kalhoty jdou sundat. Na pásmu je 25 cm. PC 23 eur. Máme ještě plyšáka Crow. Spike už není.

Starý šicí stroj
1 111,00

Starý šicí stroj

Prodám starý šlapací šicí stroj Singer, má přidaný motorek, ale půjde snadno odmontovat. Pěkný zdobený litinový stojan, stroj vykládaný perletí. Horní deska stroje poškozená vlhkem (viz.foto). Cena dohodou, prosím nabídněte.

Trička 2 ks
80,00

Trička 2 ks

Duopack chlapeckých tričrk. V pěkném stavu. Bílé je opravdu bílé - nezaprané, v bezvadném stavu. Modré má u dolního lemu pididírku, jink OK. 100% bavlna. Zakoupeno v Tchibo. vel 122-128. Cena za oba kusy.