Knížka s barvami
120,00

Knížka s barvami

Pěkná a velmi barevná,dcerkou oblíbená knížka:-) Otevřete okénka a naučte Vaše dítě základní barvy, počítat věci, dávat je dohromady, počítat do 5 a mnoho dalšího. Jaké jsou základní barvy? Podívej se pod okénko! Odklop okénko a podívej se, kdo se veze v růžovém vagonu barevného vláčku! Podívej se za stromy – jakou barvu mají zvířátka, která se tam schovávají? Najdi schované hračky v obchodě. Kolik jich je? Knížka je pěkná,nejvíce poničená strana je ta s barevnými vagónky.

Dětská baletní sukýnka BARRE
410,00

Dětská baletní sukýnka BARRE

SKLADEM !!! Dětská baletní sukýnka BARRE - lehounká dětská baletní sukýnka BARRE CR5110 je v pase do pohodlné gumy a má elegantní šité zavinování - lehounká - v pase pohodlná guma - elegantní střih - falešné zavinování - ve velikostech 2-4 roky, 4-6 let, 6-7 let, 8-10 let, 12 let, 14 let Materiál: 100% polyester žeržej

magnetická obrázková knížka - hodiny
130,00

magnetická obrázková knížka - hodiny

z edice Čti & hraj si, 12 magnetických stránek + 23 magnetických dílků, poznávání hodin se stane zábavnou hrou, hodiny jsou zastoupeny magnetickými dílky, které se vkládají do příslušných obrázků, magnetické obrázky dovolují dítěti se interaktivně zapojit do čtení, poznávání hodin dítě zvládne ve velmi krátké době, hrané, ale ve výborném stavu rozměr knihy: cca 20 x 18 cm, Nevhodné pro děti mladší 3 let ISBN 80-7234-583-4 (váz.)