Barbie + Zvonilka
180,00

Barbie + Zvonilka

Barbie jsou po 180,- jen mořská panna 240,- a Monster High nemá spodní část ručky, tak je za 70,- . Oblečky již PRODANÉ a Barbie s botkami na nohou a Barbie v černých kalhotách také, Zvonilka prodaná. Vše co zůstalo dohromady za 400,-.

Barbie cyklistka
236,00

Barbie cyklistka

Panenka Barbie s blond hustými jemnými vlásky v původním účesu, blankytně modrýma očima se třpytivými stíny, původní sportovní obleček včetně síťovaných legín, fialovými botkami včetně ponožek. Kloubové nohy v kolenou (volnější, aby mohla šlapat na kole) viz foto. Panenka je minimálně hraná, chybí jen přilba.

Barbie nábytek,nábyteček-obývák
1 000,00

Barbie nábytek,nábyteček-obývák

Prodám raritku, spíše asi pro sběratelky, ale možno i na hraní-ručně vyrobený Barbie obýváček, zakázková práce.Materiál:dřevo, látka mikroplyš, PU pěna jako výplň.Obdržíte vše,jak na fotu=2 x stoleček sklo+ocel nožky, 1 x pohovka, 1 x dřevěná polička, 2 x křeslo, lampa stojací, kytka,hodiny+svícínek.Upozorňuji,že panenky jsou pouze dekorace, nikoliv součást vystaveného obýváčku.

Barbie ve sportovním
246,00

Barbie ve sportovním

Panenka Barbie s blond hustými jemnými vlásky, blankytně modrýma očima s růžovými stíny, původní sportovní obleček, jasně růžové botky včetně ponožek. Kloubové nohy v kolenou (pevné) a nezvykle zahnuté ruce (může v nich i něco perfektně držet) viz. foto. Panenka je minimálně hraná, jako nová, nemá dírky po náušnicích. Vhodná jako dárek.

Barbie a tančící kůň
900,00

Barbie a tančící kůň

Málo hrané, přesto má koník přetržený řemínek ohlávky, jinak v pěkném stavu, komletní a plně funkční popis výrobce:Vydej se vstříc skvělým okamžikům společně s panenkou Barbie a jejím tančícím koněm! Při hře s nimi lze využít tři různé herní režimy. Kůň tančí s panenkou Barbie, která sedí v jeho sedle (není možné ho sundat), nebo tančí společně a panenka Barbie stojí vedle koně, nebo tančí jen samotný kůň! Krásně zbarvený kůň má hebkou hřívu a ocas a hraje tři různé hudební styly a udržuje taneční rytmus. Panenka Barbie je připravena na tanec ve svém barevném tričku, plastových kalhotách,…

Barbie Ken-nové zboží
235,00

Barbie Ken-nové zboží

Prodám tyto 2 pány-Modely Fashionistas-nikdy nerozbalení-sešly se nám 2x:-)) Cena 235,-kč za 1, v případě kouě najednou cena za 400,-za oba dohromady+pošta.

Barbie panenka Kira-vzácná
850,00

Barbie panenka Kira-vzácná

Prodám Brb Kira, ze začátku 90.let,krabička troškupochrámaná, ale neotevřená,panenka nevyndaná, jen vystavená. Ve skutečnosti mnohem krásnější, má dlouhé havraní vlásky, spíše asi pro sběratele-je to už téměř historický, vzácný kousek:-).K ceně nutno přičíst poštovné.

Barbie Modelka Fashionistas
300,00

Barbie Modelka Fashionistas

Brodám baculku Barbie Curvy 2019-tak, jak na fotu.Kozačky jsou z jiné panenky a ne zrovna nové. Jinak-oblečky nové,panenka má krásné melírované vlásky.Ve skutečnosti mnohem krásnější-není kloubová!