Mary kay-Peeling na obličej
800,00

Mary kay-Peeling na obličej

Peeling na obličej.Kyselina glykolová v TimeWise Repair™ Revealing Radiance™ Peelingu na obličej funguje okamžitě, odstraňuje odumřelé kožní buňky, které zmatňují pleť, z vrchní vrstvy pleti. Působí také v ostatních vrstvách, uvolňuje vazby, které drží pohromadě tisíce dalších odumřelých buněk pleti, takže mohou být také odstraněny. Je obnovena zářivost pleti, jemnost pleti je výrazně lepší, jemné linky a vrásky jsou redukovány a pleť vypadá mladší a oživená díky jasnějšímu tónu. Toto složení není jen efektivní, ale je také dostatečně jemné na to, abyste ho mohly používat dvakrát týdně. To…

n.o.v.ý. obleček na pejska - 36cm
270,00

n.o.v.ý. obleček na pejska - 36cm

Koupila jsem našemu yorkšírkovi, ale je mu široký i dlouhý. Délka oblečku od krku k ocásku je 36cm, šířka obvodu okolo krku je 18-19cm (lze ještě rozšířit suchým zipem, obvod bříška při zapnutém sucháči je od 20 - 26cm při zapnutí, jak vidíte na fotce... Super nepromokavý materiál, máme ještě dva jiné a super se oblékají. PC 390,-.

Mary Kay Skinvigorat kartáčkové nástavce
192,00

Mary Kay Skinvigorat kartáčkové nástavce

MARY KAY Skinvigorate™ Náhradní kartáčkové nástavce Baleni obsahuji 2 ks Nepoužita. Oríginal baleni Nasaďte Skinvigorate™ Náhradní kartáčkové nástavce na Skinvigorate™ Čisticí kartáček a získejte tak nový čistý kartáček pro další používání. Pro dosažení nejlepších výsledků vyměňte hlavici kartáčku jednou za 3 měsíce.

Golfky Jané Sonic Evo 2011+slída proti děšti+
1 500,00

Golfky Jané Sonic Evo 2011+slída proti děšti+

+ slunečník, PC: 4900Kč. Stříška kočárku je černá. Používaný zhruba rok u dvou dětí,ale střídaný s klasickým sporťákem Jané. Nyní seřízený v servisu Handypraha. Cvaká kolečko po seřízení,asi to chce namazat:)). Kočárek Jané SONIC EVO kolekce 2011 Přidám slídu,myslím,že byla k tomuto, možná je od hlubokého,ale určitě využitelná. Už nevím. - Ultralehké ALU golfové hole, váží pouze 6,5kg, včetně sluneční stříšky, košíku a pláštěnky. Sonic Evo kolekce 2011 vychází konstrukčně z původního modelu Sonic, má vyztuženou a polohovatelnou zádovou opěrku do 4 poloh ( horní poloha úhel 107° - 134° poloha…

n.o.v.ý. vánoční obleček Santa
200,00

n.o.v.ý. vánoční obleček Santa

Prodám tento zcela nový, nikdy nepoužitý obleček Santy. Náš pejsek (jorkšír) nám vyrostl do 4kg, takže nevyužijeme. Délka jak vidíte na fotce s ohnutým límcem je 35cm, šířka přes bříško při natažení - viz foto - 33cm. Super černý pásek patří k tomu. PC 408,-.