Špagetka 1,1 L a Štaflík 650 ml
199,00

Špagetka 1,1 L a Štaflík 650 ml

Špagetka je doplněk řady Stále sypké. Je určena na uchování nejen špaget, ale třeba sušených hub, a jiných potravin. Štaflík 650 ml - Nádoby jsou vhodné především pro uchovávání sypkých potravin. Díky nim budete vždy vědět, kde a v jakém množství máte jednotlivé zásoby uložené, a budete mít také jistotu, že se vám neznehodnotí. Každý z výrobků se skládá z transparentní nádoby a víka. Kromě výšky mají všechny nádoby Stále sypké stejné rozměry, proto je lze jednoduše stavět na sebe a tím šetřit skladovací prostor. Nádoby Stále sypké jsou ideální pro uchovávání soli, cukru, mouky, strouhanky,…

jarní, podzimní a zimní čepice od 49kč-ks
49,00

jarní, podzimní a zimní čepice od 49kč-ks

Všechny jsou nošené pouze dcerkou. Háčkované jsem jí nechávala dělat na zakázku k bundičkám. Všechny čepky jsou nošené od vel. 104 do vel. 116. Ceny jsou - háčkované 49kč-ks, háčkovaný komplet - 159kč, fialová s mašlí - 50kč, hnědá - 129kč.

OMLAZUJÍCÍ GELOVÉ SÉRUM S OLEJI
199,00

OMLAZUJÍCÍ GELOVÉ SÉRUM S OLEJI

Vaše vrásky mohou zmizet! Zvyšte hydrataci pleti až 10krát díky jedinečnému gelovému séru s oleji Viditelně redukuje známky stárnutí pleti: - redukuje viditelnost i hlubokých vrásek a barevných nerovností - zlepšuje pevnost a pružnost pleti Extra lehké omlazující gelové sérum s oleji - nezanechává mastný pocit - nezanechává pleť lesklou Složení s výtažky z hedvábí Zvyšuje úroveň hydratace pleti až 10krát Dodává pleti hedvábně hebký pocit již po prvním použití. Váš rituál pro každodenní péči o pleť Vmasírujte několik kapek séra do vyčištěné pleti před nanesením krému nebo make-upu.