sedátko, taburetka pro děti, kočička
600,00

sedátko, taburetka pro děti, kočička

Nabízím nové taburetky ve tvaru sloníka, kočky a medvídka. Rozměry: průměr: 60 cm, výška: 30 cm,zapínání: zip. Materiál: 100% polyester. Složení sady: Plyšový kryt, nafukovací výplň Max. nosnost. 150 kg Plyšový taburet je dokonalým prvkem pro výzdobu dětského pokoje. Taburet je vyroben z měkkého plyšového materiálu a švy jsou ze silné nitě, která zaručuje vysokou odolnost a bezpečnost. Taburet se skládá ze dvou prvků, speciální nafukovací vložky a zipového plyšového potahu. Díky této náplni zaručuje pouzdro jedinečný komfort při používání a mobilitě. Zboží dovážené přímo od výrobce.

Automatická kresba pro děti
150,00

Automatická kresba pro děti

Prodám moc hezkou knihu automatické kresby pro děti od Jarmily Beranové. Relaxace, harmonizace Vašeho děťátka i Vás. My jsme si malování s naší malou užily, byly to vzácné oblíbené chvilky. Ve velmi dobrém stavy, vhodná i jako dárek. Z jedné strany je inspirativní pohádka o andílkovi, z druhé strany barevné malování pro harmonizaci čaker. Formát A4.

Mikina CRAFT pro děti
190,00

Mikina CRAFT pro děti

Mikina, L2 isolation, druhá vrstva, velmi příjemná, výborná do přírody, na sport, nošená, občasné žmolky, nejvíce od zapínání páteřáku na lyže, ale nic hrozného, nemá vliv na funkci, určitě ještě poslouží. Uvedená velikost 122-128, 6-8 roků, ale nosili jsme déle. V albu mám ještě první vrstvu Under Armour, krásně se k sobě hodí.

Knížky pro menší děti 4 ks
80,00

Knížky pro menší děti 4 ks

Knížky pro menší děti 4 ks, mohou si je případně číst samy: 1) Bum, Bam, Bim, celkem 46 stran, 2) Křeček Kubík, celkem 70 stran, 3) Jak si hrají zvířátka, celkem 68 stran, 4) Staráme se o zvířátko, celkem 45 stran. Dobrý stav, cena za kus.

Veselé náhubky , roušky pro větší děti
70,00

Veselé náhubky , roušky pro větší děti

I přes tuto špatnou dobu si lze zakoupit roušky s pěknými nebo veselými motivy. Je to dvojitá 100% bavlna s úvazy. V objednávce uveďte zda má být pro chlapce nebo děvče a pokud možno věk. Velikost od 9-14 let Motivy mám jak pro chlapce tak pro dívky. Roušky neposílám v průhledné obálce zdarma jak nabízí pošta neboť dle info není žádné potvrzení o odeslání a je odesíláno ekonomicky.