Sada na víno 11
390,00

Sada na víno 11

Skládá se ze čtyř nástrojů, ktreré zpříjemní konzumaci Vašeho oblíbeného vína. Sada je ve kvalitní dřevěné krabičce. rozměr 15 x 15 x 4 cm

Sada na psací stůl
450,00

Sada na psací stůl

Sada barevně sladěných doplňků na psací stůl. Lampička a k ní stojánky na tužky, držák na papíry a poznámky. Lampičk akov, ostatní dřevo natřené akrylovou barvou, tedy voděodolné.

Sada na manikúru
118,00

Sada na manikúru

Sada na manikúru v praktickém pouzdře obsahuje nůžky, kleštičky, 2 pilníky, nástroj na nehtovou kůžičku a kartičku s popisem jednotlivých kroků úpravy nehtů.

Mrazící sada, nebo na kusy
109,00

Mrazící sada, nebo na kusy

Vhodná do mrazáku, ledničky, nebo na svačinu... Nádoby jsou ideální k zmrazování malých porcí: různých druhů ovoce na koláče a dorty, např. třešní, ostružin, rybízu, borůvek, nakrájených švestek nebo krájené rebarbory, jablečného protlaku, pomazánkového či bylinkového másla rozvařeného ovoce na výrobu zmrzliny a marmelády, fazolí, hrášku, krájené mrkve, míchané letní zeleniny apod., omáček, vývarů nebo polévek připravených na rychlé ohřátí a konzumaci různých druhů bylinek. 1 L , nízká zelené víko - 240 kč 1,1 L vysoká růžové víko - 135 kč 450 ml oranž. víko - 109 kč

Sada prstýnek a náušnice
89,00

Sada prstýnek a náušnice

Sada šperků - bižuterie, prstýnek a náušnice, zlatý kov s barevnými kamínky. Prstýnek vel. 8 - vnitřní průměr cca 17 mm, náušnice 2 cm. Cena jen 89 Kč, jaké nové.