Stavebnice
200,00

Stavebnice

Velké dílky na způsob stavebnice Megabloks, stavebnice je hraná, některé samolepky se odlupují ale i tak přinese radost a dobře poslouží

plastová čelenka
19,00

plastová čelenka

Elegantní plastové čelenky pro dospělé i děti. Jejich povrch je lesklý a hladký. Čelenky jsou k dostání v mnoha působivých barvách, ze které si každá parádnice vybere ten svůj oblíbený odstín. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu a velmi dobře drží ve vlasech díky malým zoubkům na vnitřní straně. Můžete ji využít jako základ k dalšímu dozdobení a vytvořit si tak jedinečný kousek přímo na míru pro vás. Ozdoby můžete nalepovat nejlépe lepidlem na textil nebo tavnou pistolí. Složení: plast Barva: světlá modrá, žlutá, zelená, růžová malinová

RETRO ODSÁVAČKA,ČESKOSLOVENSKO
100,00

RETRO ODSÁVAČKA,ČESKOSLOVENSKO

stav viz fotky. Lze odeslat jako doporučený balíček za 100 Kč na vaši adresu, NEBO pošta má od 1.7.2020 akci na BALÍK NA POŠTU vel. S, kdy by bylo poštovné 69 Kč. Stačí si jen vybrat způsob doručení a upřesníme si to v objednávce.

Pěnová stavebnice
70,00

Pěnová stavebnice

Prodám pěknou dětskou stavebnici z pevnější pěny, běžné známky používání (na pár dílcích otisk dětských zoubků), celkem 44 ks, krásné barvy, bez vad.

RETRO OPĚRKY DO AUTA
140,00

RETRO OPĚRKY DO AUTA

CENA JE UVEDENA ZA OBA KUSY 200 Kč Stav viz fotky. Použité, nález v garáži. Pod potahem se už drolí povlak z vnitřní strany.Jeden potah má díru na boční straně a puštěné očko.