Řasenka
147,00

Řasenka

Objemová řasenka s exkluzivním kartáčkem dodá řasám neuvěřitelný objem a extra délku. Speciální štětinky ve tvaru srdce zvýrazní řasy sytým černým odstínem a vytvoří skutečně intenzivní pohled. 10ml.

CHLAPECKÉ OTEPLOVÁKY ONE BY ONE
150,00

CHLAPECKÉ OTEPLOVÁKY ONE BY ONE

PRODÁM ČERNÉ OTEPLOVÁKY ZE 100% POLYAMIDU JSOU NEZNIČENÉ BEZ FLEKŮ A DĚR,CELKOVÁ DÉLKA 98CM,VNITŘNÍ DÉLKA 67CM A PAS 2X 33CM A DÁ SE UTÁHNOUT PÁSKEM A UVNITŘ NOHVIC ZABRÁNY PROTI ZAPADÁNÍ SNĚHU.

3-4 kalhoty Oneill
184,00

3-4 kalhoty Oneill

Prodám krásné 3-4 kalhoty černé barvy se spoustou kapes málo nošené v pěkném stavu. Pouze párnuté a zašité u knoflíku. Při nošení není vidět. Nafoceno. Nedofocuji a nedoměřuji. Bohužel už mi nejsou, jinak bych neprodávala. PC byla vysoká.

FIFA 18 XBOX ONE
499,00

FIFA 18 XBOX ONE

FIFA 18 smazává díky enginu Frostbite rozdíly mezi virtuálním a skutečným světem. Těšte se na autentické fotbalisty, týmy i atmosféru na stadionech, které vás vtáhnou do nejpopulárnější hry světa. FIFA 18 představuje technologii Real Player Motion, zcela nový systém animace, který přináší špičkovou úroveň odezvy a hráčské osobnosti – Cristiano Ronaldo a ostatní hvězdní hráči se nyní chovají a pohybují přesně jako v reálném světě. Jde o největší krok na poli inovací herního systému v historii série. Díky upravenému ovládání hráčů spolu s novými prvky týmových stylů a pozičního chování hráčů…

Řasenka Unlimited 10 ml
79,00

Řasenka Unlimited 10 ml

Řasenka Unlimited - černý odstín Blackest Black Složení a inovativní zahnutý kartáček pro pozvednutí a fixaci pozvedne a natočí i nepoddajné řasy. až 4x větší pozvednutí* 3x větší objem** 24hodinový efekt*** *Výsledky vědecké studie s umělými řasami. **Výsledky klinické studie účinnosti se 14 osobami. ***Výsledky spotřebitelské studie se 120 osobami.

Řasenka Spectralash 9 ml
79,00

Řasenka Spectralash 9 ml

Objem na míru - 1 řasenka, 3 efekty! Jen černý odstín! Klasický kartáček pro zvětšení objemu bez žmolků a slepení řas. Až 8x větší objem* bez žmolků, slepení řas a rozmazávání. Otočte 1x, 2x nebo 3x pro požadovaný efekt! 1. výrazné řasy 2. výraznější řasy 3. velmi výrazné řasy • oftalmologicky testováno • vhodné pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček • hypoalergenní Použití: Otočte kartáčkem v tubě pro získání požadovaného množství barvy. Naneste na horní a dolní řasy tahem od kořínků ke konečkům. * Výsledky vědecké studie na umělých řasách.Otočte 1x, 2x nebo 3x pro požadovaný efekt!