Řasenka Lash Genius 10 ml
69,00

Řasenka Lash Genius 10 ml

Odstín: Blackest black Vše, co od řasenky očekáváte. Bez kompromisů! objem prodloužení oddělení pozvednutí sytá černá S inovativním kartáčkem se štětinami různých délek pro precizní nanesení a pokrytí od kořínků ke konečkům.

Řasenka Spectralash 9 ml
79,00

Řasenka Spectralash 9 ml

Objem na míru - 1 řasenka, 3 efekty! Jen černý odstín! Klasický kartáček pro zvětšení objemu bez žmolků a slepení řas. Až 8x větší objem* bez žmolků, slepení řas a rozmazávání. Otočte 1x, 2x nebo 3x pro požadovaný efekt! 1. výrazné řasy 2. výraznější řasy 3. velmi výrazné řasy • oftalmologicky testováno • vhodné pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček • hypoalergenní Použití: Otočte kartáčkem v tubě pro získání požadovaného množství barvy. Naneste na horní a dolní řasy tahem od kořínků ke konečkům. * Výsledky vědecké studie na umělých řasách.Otočte 1x, 2x nebo 3x pro požadovaný efekt!

Řasenka SuperShock Definition 10 ml
69,00

Řasenka SuperShock Definition 10 ml

Zhušťující složení v HD kvalitě pro dokonalý efekt bez rozmazávání a olupování! Kartáček zachytí, oddělí a pročeše každou jednotlivou řasu a dodá jí objem. Použití: Otočte kartáčkem v tubě pro získání požadovaného množství barvy. Naneste na horní a dolní řasy tahem od kořínků ke konečkům. Odstín: Black

Řasenka Big and Phenomenal 10 ml Black
69,00

Řasenka Big and Phenomenal 10 ml Black

Přivítejte zbrusu nový přírustek do kolekce řasenek Big and... Dodá vašim řasám fenomenální objem bez žmolků. Nový, revoluční kartáček 3 v 1 zajistí: 1. OBJEM V JEDINÉ VRSTVĚ Široký prostor mezi jednotlivými štětinami zachytí větší množství barvy pro dokonalý efekt 2. PŘESNOST BEZ ŽMOLKŮ Ohebné štětiny řasy oddělí a rovnoměrně je pokryjí barvou od kořínků ke konečkům 3. PRO HORNÍ I SPODNÍ ŘASY Speciálně tvarovaný konec kartáčku umožňuje precizní nanesení na spodní řasy Jediná řasenka, kterou potřebujete pro váš nový hypnotizující pohled!

Řasenka SuperExtend Winged Out 7 ml black
69,00

Řasenka SuperExtend Winged Out 7 ml black

Nová řasenka dokonale oddělí a prodlouží všechny řasy včetně těch nejkratších. Složení s vlákny v barvě havraní černě prodlužuje řasy a dodává jim intenzivně černou barvu bez rozmazání. Přesný a přizpůsobivý kartáček s unikátním kuželovitým tvarem dokonale pročeše všechny řasy včetně těch nejkratších v koutcích oka.

Šaty na plavky - noční košile Lascana
400,00

Šaty na plavky - noční košile Lascana

Krásné šaty, měla jsem na sobě loni na dovolené na plavky. Dají se využít i jako šaty na léto na zahrady nebo noční košile. Jsou hrozně super. Příjemný poddajný materiál. Hodně jsem zhubla a tak mi jsou malé. Vřele doporučuji. Ještě nedávno byly v prodeji na eshopu Lascana za 1000 Kč.