klíčenka, přívěsek Hnusák kápoš zvuk
99,00

klíčenka, přívěsek Hnusák kápoš zvuk

NOVÉ 12 x 8 cm Přívěsek-klíčenka se zvukem Hnusák Kápoš. Plyšový Hnusák na klíče, batoh nebo kam chcete a připnete karabinku. Po stisknutí krká a prdí, pokud je chvíli v klidu vypne se a řekne BEY BEY. 8x12 cm. Nevhodný dárek s originál cedulkou.

Náhradní zátka na Zdravou lahev - různé barvy
19,00

Náhradní zátka na Zdravou lahev - různé barvy

Světle růžová, tmavě růžová, modrá, tmavě modrá, stříbrná, bílá, světle zelená, zelená, červená, černá, hnědá, oranžová, tmavě žlutá, žlutá, tyrkysová, světle modrá!!! Pro případ, kdy ostré dětské zoubky zdeformují zátku natolik, že už nedokáže Zdravou lahev spolehlivě utěsnit, si můžete objednat pouze samostatnou zátku. Zátku vyměníte tak, že ji otočíte do pozice „OPEN“ a následně silou vytáhnete zátku zcela ven. Náhradní zátku pak zatlačíte na její místo zpět. Výměnou barvy zátky můžete odlišit i lahve sourozenců.

KRÁSNÝ STŘÍBRNÝ PŘÍVĚŠEK
95,00

KRÁSNÝ STŘÍBRNÝ PŘÍVĚŠEK

Krásný stříbrný přívěšek 925 ....... KÓD:COAG-BPHNC ......... Materiál: Stříbro 925 Dokončovací úprava povrchu: Postříbřené + Práškové lakování Váha stříbra 925: 0.30 g Rozměry: 8 mm x 8 mm Dekorace: Epoxid Barva: Červená, Oranžová, Žlutá, Světle zelená, Světle modrá, Modrá, Fialová, Růžová

Nažehlovačka - motýl 50x70mm - různé barvy
18,00

Nažehlovačka - motýl 50x70mm - různé barvy

Tyrkysová barva v akci za 14,-!!! Ostatní za 18,-. Nažehlovačku umístěte na místo nažehlení, a z rubu přežehlete. Pozor, na jakou látku se nažehlovačka používá. Pokud je to nějaká, která nesnáší vysoké teploty, tam doporučujeme přiložit nažehlovačku normálně na líc oblečení, a přežehlit přes mokrý hadr. Cena za 1 kus.