Velká bílá VONNÁ svíčka, hoří 40 hodin
69,00

Velká bílá VONNÁ svíčka, hoří 40 hodin

... vyberte si svíčku dle vlastního vkusu ! Každá svíčka ve skle je v jiné barvě a s odlišnou vůní. Svíčka má během celé doby hoření stále stejně krásnou barvu, protože je probarvená. Jakmile svíčka vyhoří, sklenička se dá použít jako stojan na čajové svíčky. Cena je uvedena za 1 svíčku ve skle. Nové, originálně balené zboží. IHNED K ODESLÁNÍ ! ************************************** BARVY - vůně NA VÝBĚR: *bílá (vůně vanilky), *oranžová (vůně mandarinka), *červená (vůně lesní plody), *zelená (vůně jablko), *růžová (třešně) ************************************** …

Chodítko FISHER PRICE zebra
599,00

Chodítko FISHER PRICE zebra

Používané, ale jako nové. Mluví česky. Chodítko Zebra Uč se se mnou od Fisher-Price bude jedním z prvních kamarádů vašeho miminka, a to od jeho prvních slov až po první krůčky. Chodítko Zebra je plné různých rozvíjejících aktivit pro batole – s jeho jednotlivými díly může různě kroutit a otáčet a obracet. Vaše dítě může otočit stránku knížky nebo stisknutím tlačítka zapnout světýlko, uslyší písmenka abecedy a číslice i veselé písničky a říkadla! Spousta aktivit pro šikovné malé prstíky pomáhají rozvíjet jemnou motoriku děťátka. Až se začne vaše dítě učit chodit, bude mu Chodítko Zebra…

Fuchsiová, tenká, volná mikina
50,00

Fuchsiová, tenká, volná mikina

Moc hezká bavlněná, tenčí mikina je mírně do obloučku, kapuce. Celková délka je 52 cm, délka rukávu od krku 65 cm, šířka průramky 51 cm. Je málo nošená, ve výborném stavu. Lze i osobní odběr Praha 4.

MULTIBALENÍ: 100x čajová bílá neparfémovaná svíčka
99,00

MULTIBALENÍ: 100x čajová bílá neparfémovaná svíčka

...velké balení čajových svíček, vhodných třeba do aromalamp, apod. Jedna vydrží hořet 3-4 hodiny. Skvělé na navození příjemné atmosféry za dlouhých, chladných a tmavých večerů. IHNED K ODESLÁNÍ ! ***************************************************** Materiál: Kalíšek na svíčku: hliník. Svíčka: Parafin - rostlinný vosk.

Světle růžová, tenká, volná mikina
90,00

Světle růžová, tenká, volná mikina

Jako NOVÁ mikina je dole do obloučku, je širší, z příjemné bavlny, tenké mikinoviny. Max. délka je 60 cm, šířka průramky 60 cm, délka rukávu od krku 68 cm. Vel. je uvedena L, podle mě je to volné M. Prodávám ještě jednu fuchsiovou o číslo menší. Lze i osobní odběr Praha 4.