Šedá podprsenka s modrými kytičkami
90,00

Šedá podprsenka s modrými kytičkami

prodám po dceři podprsenku, velmi málo nošenou, rychle z ní vyrostla. Barva je světle šedá, modro-zelené kytičky. Podprsenka je měkká, bez kostic, vyztužené košíčky, vpředu modrá mašlička. Bez vad, plně funkční, normální známky používání. V Brně možnost osobního odběru.

PŘEKRÁSNÝ ZLATÝ ZVONEK
125,00

PŘEKRÁSNÝ ZLATÝ ZVONEK

PŘEKRÁSNÝ ZLATOŽLUTÝ ZVONEK SE VZOREM SRDÍČEK, VELMI STARÝ, JIŽ UNIKÁT VELMI MÁLO DOCHOVÁN, MÁ JEN DROBNÉ VADIČKY STÁŘÍ, MÍSTY ŘIDŠÍ SYPÁNÍ SRDÍČEK, ZAREZLOU ÚCHYTKU A PODOBNĚ JE TO NÁDHERNÝ KOUSEK.

NETOPÝŘÍ TRIKO S KR.RUKÁVEM
169,00

NETOPÝŘÍ TRIKO S KR.RUKÁVEM

NETOPÝŘÍ DĚTSKÉ TRIKO S KR. RUKÁVEM. TRIČKO MÁ LODIČKOVÝ VÝSTŘIH A JE ZAKONČENO ŠIRŠÍM LEMEM. UŠITO NA ZAKÁZKU V DÁMSKÉM KREJČOVSTVÍ GÁBI. MOŽNO NECHAT UŠÍT VELIKOST A BARVU DLE PŘÁNÍ. MATERIÁL: 100% BAVNA NEBO 95% BAVLA A 5% LYCRA. UŠITO V DÁMSKÉM KREJČOVSTVÍ GÁBI. PROSÍM O MÍRY MĚŘNÉ NA TĚLE : DÉLKU ZAD, OBVOD HRUDI, VÝŠKU POSTAVY(návod, jak měřit najdete ve vzkazech). Ušito max.do 3 týdnů, pokud se nedomluvíme jinak :-)(ZMĚNY DODÁNÍ TERMÍNU JSOU UVEDENY VE VZKAZECH!!!) !!! U vel. 110-152 máme své míry, které odpovídají velikostem. Oblečení pro dospělé, malé velikosti, pro baculky…