Karneval Halloween čarodějnické klobouky
39,00

Karneval Halloween čarodějnické klobouky

velikosti uni. Černý s bílými vlasy, kruh není rovný, 39 Kč Černý průhledný z pavučin, prodaný. Sametový s fialovou stuhou, také není kruh rovný, 39 Kč. Sametový s oranžovým páskem, také není rovný, částečně vyčnívá drát, 39 Kč. Mají defekty, ale na karneval jistě poslouží - viz detaily.

KARNEVALOVÝ KOSTÝM HALLOWEEN, ČARODĚJ
119,00

KARNEVALOVÝ KOSTÝM HALLOWEEN, ČARODĚJ

Superhrdinská halena pro čaroděje. Dlouhé šedé rukávy a aplikací kostí. Zapínání vzadu na suchý zip. Halena je nová - outlet. Velikost: uvedena 7-8let. Rozměry: celková délka od ramene 45cm, šířka prsa (průramky) 2x42cm, délka rukávu od krku 52cm.

DUPAČKY - OVERAL - DÝNĚ, HALLOWEEN
49,00

DUPAČKY - OVERAL - DÝNĚ, HALLOWEEN

*Overal s motivem malé dýně. Sametový, oranžový overal s dlouhými rukávy. Kolem krku aplikace tmavě zelených lístků. Na prsou velké oči, nos, tvářičky a úsměv. Zapínání vzadu na patentky. Na nártech šťopka a lístky tmavězelené barvy, zapínání na patentky mezi nožkama. Overal je opravdu kouzelný. Overal je nošený, ale v top stavu. Rozměry: celková délka od ramene k patičce 62cm, šířka prsa (průramky 2x28cm), délka rukávu od krku 29cm. Velikost uvedena 6-9 měsíců.