Pohádky pro deti
80,00

Pohádky pro deti

Klasicke pohádky , zvládnou přečíst i Mali čtenáři Pohádky pro sladké sny , pohádky o čarodějnických, vilach , princich a princeznach Pohádky Z pohádky do pohadky Cena za kus

sedátko, taburetka pro děti, sloník
600,00

sedátko, taburetka pro děti, sloník

Nabízím nové taburetky ve tvaru sloníka, kočky a medvídka. Rozměry: průměr: 60 cm, výška: 30 cm,zapínání: zip. Materiál: 100% polyester. Složení sady: Plyšový kryt, nafukovací výplň Max. nosnost. 150 kg Plyšový taburet je dokonalým prvkem pro výzdobu dětského pokoje. Taburet je vyroben z měkkého plyšového materiálu a švy jsou ze silné nitě, která zaručuje vysokou odolnost a bezpečnost. Taburet se skládá ze dvou prvků, speciální nafukovací vložky a zipového plyšového potahu. Díky této náplni zaručuje pouzdro jedinečný komfort při používání a mobilitě. Zboží dovážené přímo od výrobce.

Batoh Topgal
340,00

Batoh Topgal

Prodám batoh Topgal. Nošený minimálně - sem tam na školní výlet. Je pěkně řešený. Potřebuje vyčistit, jinak v pořádku.

PLÍNKY PRO DOSPĚLÉ
120,00

PLÍNKY PRO DOSPĚLÉ

ZŮSTALY NÁM PO BABIČCE - CENA JE ZA KUS 120 KČ - MÁME JICH 16 BALENÍ. PŮVODNÍ CENA 320 KČ - BALENÍ - 14 KUSŮ VELKÝCH PLENKOVÝCH KALHOTEK. ODESLU JAKO BALIK DO RUKY.

Animované filmy pro děti 6 ks (i jednotlivě)
120,00

Animované filmy pro děti 6 ks (i jednotlivě)

Bolek a Lolek na prázdninách ......... 20Kč Jen počkej 1. ........................ 20Kč Little pony Tajná přání .............. 20Kč Mauglí ............................... 20Kč Starostliví medvídci v říši kouzel ... 20Kč Vavřinec a jeho přátelé .............. 20Kč Cena 120 Kč platí pouze pro komplet. Osobní odběr je možný po předchozí domluvě. Při objednání mi prosím rovnou napište, zda máte zájem o zaslání poštou, Zásilkovnou nebo osobní odběr.