AROMALAMPA
149,00

AROMALAMPA

Keramická aromalampa na čajové svíčky s lesklou černou glazurou a efektními otvory. Rozměry: š 8 x h 8 x v 9,5 cm. Vytváří krásné světelné efekty. Jednoduchý a přesto elegantní styl se hodí do každého interiéru.

AROMALAMPA
199,00

AROMALAMPA

Keramická aromalampa na čajové svíčky s krajkovým dekorem. S matnou glazurou v bílé barvě. Průměr 14 x v 11 cm. Vytváří krásné světelné efekty. Jednoduchý a přesto elegantní styl se hodí do každého interiéru.

Placatka 12 cm
139,00

Placatka 12 cm

Placatice ve stříbrném provedení! Placatka je z leštěného kovu, uzávěr je šroubovací a je jištěn odklápěcí pojistkou 12 cm výška 9 cm šířka

forma porcelánová bábovka THUN
289,00

forma porcelánová bábovka THUN

kvalitní česká značka Thun 1794 - pravý porcelán, PERFEKTNÍ STAV, 1x použitá a umytá v myčce (dostala jsem jako dárek, ale nevyužiji) bábovka se v ní krásně upeče a jde dobře vyklopit průměr 27 cm (menší velikost), krásný vzhled - bílý porcelán s červenou linkou na okraji Společnost Thun nabízí speciální kolekce zapékacích mís a forem, které jsou vhodné pro použití v mikrovlnných, elektrických i plynových troubách. Nikdy je nedávejte na přímý plamen. Mísy je možné mýt v myčce. Velká výhoda zapékacích mís spočívá v tom, že při pečení dochází k pozvolnému převodu tepla na pokrm, a tím lepšímu…

Tenisky, sálovky, stélka 24,5 cm
200,00

Tenisky, sálovky, stélka 24,5 cm

Tenisky koupené v Intersportu, nošené pouze ve škole jako přezůvky. Velikost EU 37, UK 3 a US 4. Vyndavací stélka, naměřila jsem 24, 5 cm. Možné osobní předání v Kolíně nebo v centru Prahy. Upozorňuji, že k botám nemám krabici, protože jsme se stěhovali.