plavky - šortky GEORGE 146-152
89,00

plavky - šortky GEORGE 146-152

chlapecké plavky, uvnitř všité slipy, anglická zn. George, VÝBORNÝ STAV, žádné vady, lehký hladký neškrábavý polyester - rychleschnoucí, žádné kapsy, pas na gumu, vepředu kousek stahovací na šňůřku uvedená vel. 140-146 neodpovídá - ve skutečnosti spíše 146-152 PROSÍM, MĚŘTE: délka 52 cm, pas v klidu (nenatažený) 33 cm - natáhne se pohodlně na 35-36 cm Posílám pouze přes Zásilkovnu (na pobočku nebo adresu příjemce) - prosím, čtěte moje Podmínky prodeje.

Loutka marioneta ANDĚL
1 080,00

Loutka marioneta ANDĚL

Loutka marioneta ANDĚL Ručně vyrobená Česká loutka marioneta na niti. Základní hybný systém je řešen v soustavě: dřevěné vodítko a nitě. Hlavy a ruce jsou lité z tvrzené modelářské hmoty, skelet a boty jsou dřevěné. Oblečení jsou vyrobený ručně . Marionety je produkovány v malých seriích. Loutka marioneta je krásný dárek a hezky ozdobná věc interiéru. Dekorativní loutka , marioneta, kterou ocení i starší a to právě díky jejich unikátnímu vzhledu. Je taky však jako jedinečný český suvenýr či hezký dárek.

Loutka marioneta KRÁL
1 080,00

Loutka marioneta KRÁL

Loutka marioneta KRÁL A36 Ručně vyrobená Česká loutka marioneta na niti. Základní hybný systém je řešen v soustavě: dřevěné vodítko a nitě. Hlavy a ruce jsou lité z tvrzené modelářské hmoty, skelet a boty jsou dřevěné. Oblečení jsou vyrobený ručně . Marionety je produkovány v malých seriích. Loutka marioneta je krásný dárek a hezky ozdobná věc interiéru. Dekorativní loutka , marioneta, kterou ocení i starší a to právě díky jejich unikátnímu vzhledu. Je taky však jako jedinečný český suvenýr či hezký dárek..

Loutka marioneta Princezna 1
1 080,00

Loutka marioneta Princezna 1

Ručně vyrobená Česká loutka marioneta na niti. Základní hybný systém je řešen v soustavě: dřevěné vodítko a nitě. Hlavy a ruce jsou lité z tvrzené modelářské hmoty, skelet a boty jsou dřevěné. Oblečení jsou vyrobený ručně . Marionety je produkovány v malých seriích. Loutka marioneta je krásný dárek a hezky ozdobná věc interiéru. Dekorativní loutka , marioneta, kterou ocení i starší a to právě díky jejich unikátnímu vzhledu. Je taky však jako jedinečný český suvenýr či hezký dárek..

Loutka marioneta LUCIFER
1 080,00

Loutka marioneta LUCIFER

Loutka marioneta LUCIFER A37 Ručně vyrobená Česká loutka marioneta na niti. Základní hybný systém je řešen v soustavě: dřevěné vodítko a nitě. Hlavy a ruce jsou lité z tvrzené modelářské hmoty, skelet a boty jsou dřevěné. Oblečení jsou vyrobený ručně . Marionety je produkovány v malých seriích. Loutka marioneta je krásný dárek a hezky ozdobná věc interiéru. Dekorativní loutka , marioneta, kterou ocení i starší a to právě díky jejich unikátnímu vzhledu. Je taky však jako jedinečný český suvenýr či hezký dárek..