Peněženka, psaníčko kabelka GUESS - kůže staffiano
919,00

Peněženka, psaníčko kabelka GUESS - kůže staffiano

Nabízím k prodeji psaníčko, kabelku GUESS - materiál kůže staffiano. Psaníčko je nové s visačkou, dá se použít jako peněženka i jako psaníčko a to i díky 17 cm “řemínku”. Je prostorné, místo na karty, nebo i iPad mini. Na přední straně velká kapsa, uvnitř jedna velká kapsa a 6 malých kapes. Ideální parťák na cesty. Letenky, pas, peněženka, propiska a vše nejdůležitější máte na jednom místě. Rozměry - šířka 23 cm, výška je 16 cm, délka poutka 17 cm.

Peněženka Guess Abree SLG - kůže staffiano
1 070,00

Peněženka Guess Abree SLG - kůže staffiano

Prodám originál novou peněženku Guess Abree SLG - blossom light pink. S dostatkem prostoru pro vaše karty, hotovost a ID, nemůžete bez této luxusní peněženky být. Materiál kůže saffiano, na zadní straně kapsa na zip na mince, uvnitř 3 velké kapsy a 13 malých kapsiček na karty. Šířka 17 cm, výška 10 cm, tl. 2 cm.

Peněženka GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano
1 070,00

Peněženka GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano

Nabízím k prodeji novou peněženku GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano. Kvalitní peněženka, kůže saffiano, barva červená. Peněženka má na přední straně logo GUESS. Peněženka zapínání je na druk, má 3 velké přihrádky a 13 malých přihrádek na karty, na zadní straně peněženky kapsa na zip - na mince. Míry: Velikost 17 x 9,5 cm, tl. 2,5 cm.

GUESS RIDGEN - kabelka, crossbody, kůže staffiano
1 790,00

GUESS RIDGEN - kabelka, crossbody, kůže staffiano

Nabízím k prodeji novou crossbody GUESS RIGDEN - crossbody je nová s visačkou. Barevné provedení béžová a černé lemování s doplňky ve stříbrném tónu, nová s visačkou, materiál kůže saffiano. Uvnitř kabelky 1 velká kapsa a 1 malá kapsa Míry: šířka 22 cm x výška 15,5 cm, dno 5,5 cm x 21 cm, popruh napevno, max. délka 130 cm.

Batoh, GUESS Logo Coal Backpack - kůže staffiano
2 200,00

Batoh, GUESS Logo Coal Backpack - kůže staffiano

Prodám nový originál batoh GUESS. Barva černá s doplňky ve stříbrném tónu. Míry: výška 32 cm, (měřena výška zadní strany), spodní šířka 24 cm, hloubka 12 cm - měřena spodní hrana, dno 22 cm x 12 cm. Uvnitř 1 kapsa na zip a 3 kapsy bez zipu, na přední straně batohu funkční kapsa na zip, popruhy jsou regulovatelné - 9 dírek.

Psaníčko GUESS Frosted Wristlet Clutch
1 299,00

Psaníčko GUESS Frosted Wristlet Clutch

Je Vašim favoritem značka GUESS***TOMMY HILFIGER***MICHAEL KORS***, nenalezli jste v naši nabídce,co jste hledali??? pište**pište**pište** Zboží : Originál Guess Kolekce : Frosted Barva : černá , bílá Rozměry : 18cm x 11cm TOTO SKVELE PSANICKO S OUSKEM JE ZDOBENE LOGEM GUESS A CELOPLOSNE LOGY 2G, ZAPINANI NA ZIP , INTERIER MA KAPSU NA ZIP.

Peněženka GUESS INDIO ZIP-AROUND
1 449,00

Peněženka GUESS INDIO ZIP-AROUND

Je Vašim favoritem značka GUESS***TOMMY HILFIGER***MICHAEL KORS***, nenalezli jste v naši nabídce,co jste hledali??? pište**pište**pište** Zboži : Originál Guess Kolekce : INDIO Barva : mléčná , cognac - hnědá , světle růžová Rozměry : 20,5cm X 11cm PENEZENKA JE ZDOBENA LOGEM GUESS A ZIPOVOU KAPSOU , ZAPINANI NA ZIP , KOVANI JE SVETLE ZLATE. INTERIER : 4 PRIHRADEK NA BANKOVKY + 12 NA CREDITKY + KAPSA NA ZIP + DALSI KAPSA NA ZIP ZE ZADNI STRANY.