Peněženka org. GUESS - lesklá, korálové barvy
1 590,00

Peněženka org. GUESS - lesklá, korálové barvy

Prodám nádhernou peněženku, originál GUESS, korálové barvy. Zakoupená v GUESSU v Praze za 1.690,- Kč. Dodám včetně účtenky. Bohužel to byl nevhodný dárek pro dceru. Velká peněženka z kolekce Guess Jeans. Model vyroben z eko-kůže. - Prošívaný model. - Jednobarevný materiál. - Kapsa na permanentku na zip. - Produkt je zabalen v originální krabičce. - Rozměry: 21 x 11 x 2,5 cm. Složení: Podšívka: 100% Polyester Hlavní materiál: 100% Polyureta

Peněženka Guess Abree SLG - kůže staffiano
1 070,00

Peněženka Guess Abree SLG - kůže staffiano

Prodám originál novou peněženku Guess Abree SLG - blossom light pink. S dostatkem prostoru pro vaše karty, hotovost a ID, nemůžete bez této luxusní peněženky být. Materiál kůže saffiano, na zadní straně kapsa na zip na mince, uvnitř 3 velké kapsy a 13 malých kapsiček na karty. Šířka 17 cm, výška 10 cm, tl. 2 cm.

Peněženka GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano
1 060,00

Peněženka GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano

Nabízím k prodeji novou peněženku GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano. Kvalitní peněženka, kůže saffiano, barva uvedená pink, ale dle mne malinová. Peněženka má na přední straně logo GUESS. Peněženka zapínání je na druk, má 3 velké přihrádky a 13 malých přihrádek na karty, na zadní straně peněženky kapsa na zip - na mince. Míry: Velikost 17 x 9,5 cm, tl. 2,5 cm.