Peelingová maska na nohy ve formě návleku
99,00

Peelingová maska na nohy ve formě návleku

skladem 1ks Peelingová maska na nohy s kyselinou glykolovou a aloe vera Peelingová maska na nohy ve formě návleků k okamžitému použití! • péče s profesionálními účinky, okamžitě k použití • kyselina glykolová odstraňuje mozoly, kuří oka a odumřelé kožní buňky • výtažky z aloe a heřmánku osvěžují pokožku • chodidla jsou po péči krásně hladká a hebká Použití: Otevřete návleky a nasaďte si je na nohy. Dle potřeby utáhněte u kotníku stužku. Pro lepší výsledky oblékněte navrch ještě klasické ponožky. Po 60 minutách sundejte a opláchněte nohy teplou vodou.

Perceive Dew 50ml Avon
199,00

Perceive Dew 50ml Avon

1x k odeslání 199+100+poštovné Povznášející a smyslná vůně plná svěžích jarních květin s tóny citrusů vás přenese do jinéhosvěta plného divoké přírody, orosených kvetoucích květin, kde vás bude osvěžovat jemný vánek. Kategorie: citrusovo-mořská

Tělový peelingové mýdlo s minerály + Dárek
210,00

Tělový peelingové mýdlo s minerály + Dárek

Obsahuje heřmánkový extrakt, vitamín E, bylinné esence a minerály Mrtvého moře. Jeho tři základní účinky jsou: důkladná hloubková očista pokožky, ta se stává měkkou, sametovou, příjemně voňavou; odstranění odumřelých kožních buněk a podpora krevní cirkulace; regenerace kůže, excelentní účinek proti striím a působení proti vráskám. Vyhovuje všem typům kůže.