Arganový olej - 100% čistý, 125 ml
280,00

Arganový olej - 100% čistý, 125 ml

Kosmetický arganový olej se díky svým mimořádným hydratačním a omlazujícím účinkům stal v posledních letech celosvětově nejoblíbenějším rostlinným olejem pro péči o pleť a vlasy. Pro svou zlatavou barvu a vysokou hodnotu jej v zemi svého původu, Maroku, nazývají tekutým zlatem. Neobsahuje barviva, konzervační látky, parabeny, ropné deriváty, rozpouštědla, ani silikony. Originál balení ve skleněné lahvičce s pumpičkou.

Přírodní Eukalyptový olej, 125 ml
280,00

Přírodní Eukalyptový olej, 125 ml

Eukalyptový olej je 100% čistý přírodní olej z eukalyptu. Je vhodný k použití do koupele či aromalampy. Má antiseptické účinky, prokrvuje kůži, působí proti bolesti a podporuje procesy hojení. Příznivě působí při onemocnění dýchacích cest, uvolňuje ucpaný nos, tlumí kašel a usnadňuje dýchání. Eukalyptový olej lze použít více způsoby. Při nachlazení, migréně, revmatismu či bolesti nohou přidejte několik kapek oleje do koupele. Pro pročištění a osvěžení vzduchu přidejte několik kapek do aromalampy. Originál balení ve skleněné lahvičce s pumpičkou.

Přírodní jojobový olej, 125 ml
280,00

Přírodní jojobový olej, 125 ml

Jojobový olej patří k vysoce ceněným olejům. Vhodný zejména pro citlivou, suchou a popraskanou pokožku. Působí regeneračně, pokožku vyhlazuje, ošetřuje a dodává ztracenou pružnost. Hydratuje a má hojivé účinky. Jojobový olej můžete také použít na vlasy, budou potom jemné, hebké a přirozeně lesklé. Indikace nejčastěji zmiňované v literatuře: hydratace všech typů pleti, ochrana pro UV záření (omezená), ochrana pokožky (počasí, stárnutí), regulace tvorby kožního mazu (mastná pleť). Originál balení ve skleněné lahvičce s pumpičkou.

Allegra Olej, nebo ocet 330 ml se sítkem
235,00

Allegra Olej, nebo ocet 330 ml se sítkem

Tato nádobka je další z řady Perel Díky svému tvaru a výlevnému víku je určena především k uchovávání tekutin, jako je například olej nebo ocet- sirup -magi - sojová omáčka atd. Nádoba je, stejně jako všechny výrobky z řady Perel průhledná, díky tomu je velmi dobře vidět, co máme v nádobě uskladněné a kolik v ní ještě zbývá. Uvnitř je sítko.

Horká vlnka 600 ml ve dvou barvách
199,00

Horká vlnka 600 ml ve dvou barvách

Horká vlnka, je vzducho vodotěsná nádoba určena na uchovávání a zároveň na přihřívání jídla. Má zase nový modernější uzávěr. Jinak se normálně může použít do lednice jako obyč. miska 600 ml 199 kč - 1 ks