Green Pharmacy Revitalizační ochranný pleťový krém
39,00

Green Pharmacy Revitalizační ochranný pleťový krém

INTENZIVNÍ OCHRANA PŘED VĚTREM A VYSOUŠENÍM Extrakt ze šalvěje, olej z pšeničných klíčků, rostlinné ceramidy, glycerin BOTANICKÝ KOMPLEX Krém vytváří neviditelnou ochrannou vrstvu – bariéru, která jemnou pokožku chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí (větrem, chladem atd.). Pokožka se okamžitě zregeneruje a získá hebkost díky aktivním složkám: výtažku ze šalvěje, oleji z pšeničných klíčků, rostlinným ceramidům a glycerinu. Nový 100ml

floor protector ochranná plastová podložka
99,00

floor protector ochranná plastová podložka

1ks ochranná plastová podložka třeba na plovoučku pod kočárek, nebo pod krmící židličku, už nevyužijeme (já měla v bytě jako chránič plovoučky pod kočárek).. Rozměr: 120x80cm, síla 1mm, materiál plast. Prodejní cena 399,--ks, nyní 99,--ks. Poštovné 209,- Balik do ruky kategorie L.

Mary Kay CC krém s ochranným faktorem SPF 15 1č.
339,00

Mary Kay CC krém s ochranným faktorem SPF 15 1č.

1č. Very Light- 2č. Light-to-Medium- 3č. Medium-to-Deep CC krém s ochranným faktorem SPF 15 Obsah: 29 ml. Dosáhněte snadné korekce pleti s jediným přípravkem, který slouží jako make-up a zároveň je vyvinutý jako přípravek péče o pleť. Poskytuje 8 účinků v 1 kroku. Lehké krytí pro přirozenou, bezchybně vypadající pleť. Jednoduchá alternativa pro „nenalíčený“ vzhled. Jemné odstíny zahrnují širokou škálu tónů pleti. Vhodný pro všechny typy pleti.