Pěna do koupele
49,00

Pěna do koupele

Baby Active - dětská pěna do koupele 500ml. Zvláčňující pěna do koupele, vyvinutá pro ty nejmenší, šetrně umyje pokožku a je vhodná i pro novorozence. Hustá pěna a její složení je šetrné k citlivým dětským očím, které nedráždí. Obsahuje směs jemných zvláčňujících složek.

SVETŘÍK (NOVÝ)
400,00

SVETŘÍK (NOVÝ)

Šedý svetřík velice příjemného materiálu..je nový ,pouze vyprany..nevhodný dárek ..nevím kde byl kupovany..velikost psaná XS.

NOVÝ RYCHLÍK TUPPERWARE
499,00

NOVÝ RYCHLÍK TUPPERWARE

Fantastický Rychlík šlehá bílky, smetanu a deserty rychleji než elektrický šlehač a velmi jednoduše se používá. Je vysoce výkonný, pracuje potichu. Nádoba je zároveň odměrka.1,25l Má dva rychlostní stupně, první stupeň zvládne bílky, šlehačku, smetánek, druhý rychlostní stupeň si poradí s tužším těstem.

Pěna do koupele 10 druhů 1000 ml
75,00

Pěna do koupele 10 druhů 1000 ml

na výběr máte : - Pěna do koupele s vůní žvýkačky - Pěna do koupele s vůní manga - Pěna do koupele s vůní citronády - Pěna do koupele Goodnight Sweetheart - Pěna do koupele Goodbye Tension - Pěna do koupele s vůní bílého mošusu a bambusových listů - Pěna do koupele s lehkou květinovou vůní bílé lilie - Pěna do koupele s vůní pivoňky a šťavnatého granátového jablka -Pěna do koupele s vůní žvýkačky - Pěna do koupele s vůní malin a černého rybízu -Pěna do koupele s vůní šeříku Obsah: 1000 ml