Značkový balík 18-24m
750,00

Značkový balík 18-24m

- přechodová bunda-chybí kapuce jinak v pořádku - flees mikina Lupilu hodně nošená, žmolky na lemech - riflové lacláče CA- silnější, podšité bavlnou, nohavice celorozepínací, cd max 72cm, od rozkroku 28cm, na levé nohavici se dva prostřední cvočky trochu rozepínají, jinak bez vady, neoprané, barva tmavě modrá s nádechem do šeda - modrá klokanka Lupilu v pořádku - pyžamo Lupilu- světlé tečky u rozkroku - punčochy ok, málo nošené - šedé džíny George ok - zelené polo triko Marks+Spencer - v pořádku - pruhovaný svetr - TikTak už opranější - pruhované triko Lupilu flíček v bílém pruhu, červené…

NOVÉ VÁNOČNÍ PUNČOCHÁČE
79,00

NOVÉ VÁNOČNÍ PUNČOCHÁČE

3-4roky. Při nákupu bazarového zboží nad 999Kč platím poštovné JÁ!!! při nákupu bazarového zboží nad 499Kč poštovné pouze 48Kč!!Zboží jde kombinovat i z mého druhého alba. Stačí kliknout pod fotkou na navštivte E-Shop.

NOVÉ SRDÍČKOVÉ PUNČOCHÁČE
69,00

NOVÉ SRDÍČKOVÉ PUNČOCHÁČE

Bez cedulky z více paku. 6-12m. Při nákupu bazarového zboží nad 999Kč platím poštovné JÁ!!! při nákupu bazarového zboží nad 499Kč poštovné pouze 48Kč!!Zboží jde kombinovat i z mého druhého alba. Stačí kliknout pod fotkou na navštivnte E-Shop.