Omyvatelná molitanová stavebnice - sestava B18
9 320,00

Omyvatelná molitanová stavebnice - sestava B18

Omyvatelná molitanová stavebnice v různých barvách. Vhodné pro rodiny, ale i dětská centra, mateřské školy, tělocvičny apod. Děti si vyhrají a zabaví se, zároveň se rozvíjejí jejich motorické schopnosti a smysl pro vnímání barev a tvarů... Seatava obsahuje celkem 32 ks. Rozměry složené sestavy: 140 x 100 x 20 cm,. Vyrobíme různé barevné kombinace dle přání zákazníka, je možné objednat i v jiném materiálovém provedení. Na zakázku vyrobyt i v jiných rozměrech a tvarech. Další varianty a výrobky nalezente u nás v albíčku nebo na stránkách molitan-jinak.cz

KREATIVNÍ STAVEBNICE
250,00

KREATIVNÍ STAVEBNICE

Kreativní stavebnice Kusy: bílá 18 , modrá 48 , červená 51 , oranžová 57 , fialová 56 , žlutá 50 , černá 49 , zelená 52 - celkem 381 dílků. Osobní odběr: Sedlčany, Svojetice, Chlumec nad Cidlinou.

KREATIVNÍ STAVEBNICE BUMCHEMS ALIVE
400,00

KREATIVNÍ STAVEBNICE BUMCHEMS ALIVE

Hraná,kompletní,vhodná jako dárek.Pestrobarevné kuličky se speciálním povrchem k sobě přilnou,děti si dle vlastní fantazie mohou postavit zvířátko či postavičku,obsahuje 1 vibrační míček-díky němu se dá postavička do pohybu.Stavebnice je vhodná od 4 let,rozvijí kreativitu,zručnost a jemnou motoriku.