MARY KAY Transparentní sypký pudr
285,00

MARY KAY Transparentní sypký pudr

Odesílání ihned druhý den VEŠKERÝ SORTIMENT MARY KAY Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 09.2022 MARY KAY Transparentní sypký pudr. Obsah: 11 g. Neviditelný. Jemný. Vynikající odstín pro pleť každé ženy. Jeden univerzální pudr eliminuje potřebu sladění odstínu pudru a tónu pleti. Na pleti je lehoučký, přirozený a sametově jemný. Po celý den reguluje nežádoucí lesk. Fixuje podkladovou bázi. Složení obsahuje látky rozptylující světlo, které zmírňují nedokonalosti pleti pro bezchybný vzhled. Cena 470 Kč - 185 Kč Sleva = 285 Kč

Mary Kay Transparentní sypký pudr
285,00

Mary Kay Transparentní sypký pudr

Transparentní sypký pudr. Obsah: 11 g. Neviditelný. Jemný. Vynikající odstín pro pleť každé ženy. Jeden univerzální pudr eliminuje potřebu sladění odstínu pudru a tónu pleti. Na pleti je lehoučký, přirozený a sametově jemný. Po celý den reguluje nežádoucí lesk. Fixuje podkladovou bázi. Složení obsahuje látky rozptylující světlo, které zmírňují nedokonalosti pleti pro bezchybný vzhled.

Mary Kay Štětec na pudr
259,00

Mary Kay Štětec na pudr

Štětec na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

Mary Kay Štěteček na pudr
89,00

Mary Kay Štěteček na pudr

Štěteček na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

MARY KAY Tuhý minerální pudr
239,00

MARY KAY Tuhý minerální pudr

Obsah: 9 g. Mary Kay® Tuhý minerální pudr je lehký, ultra jemný, poskytuje neviditelnou vrstvu absorbující mastnotu a udržuje tak svěží vzhled vašeho líčení po celý den. Pomáhá minimalizovat viditelnost jemných linek a sjednocuje tón pleti. Složení na bázi minerálů má pozitivní vliv na pleť. Hladce se nanáší a poskytuje přirozený vzhled pleti. Pomáhá regulovat lesk a přebytečné mastnoty po dobu minimálně 8 hodin.

Mary Kay Endless Performance™ Pudrová Ivory 2
219,00

Mary Kay Endless Performance™ Pudrová Ivory 2

Obsah: 10 g. Endless Performance™ Pudrová podkladová báze je klíčem k dlouhotrvajícímu, bezchybnému líčení pleti. Poskytuje krytí po dobu 12 hodin. Vyrovnává tón pleti a zanechává matný vzhled. Lehce se nanáší a zakrývá nedokonalosti pleti. Odolná proti teplu a vlhkosti.

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up
279,00

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up

Obsah: 8 g. Tento lehký pudr významně snižuje viditelnost jemných linek, vrásek a dalších drobných vad pleti. Dosáhnete krytí srovnatelného s kvalitou podkladové báze, ale s pohodlím pudru. Lehká konzistence, dokonalá krycí schopnost. Složení vhodné pro dlouhodobé nošení, neztrácí barevnou intenzitu. Propůjčuje pleti matný povrch.

Mary Kay Petite Palette
199,00

Mary Kay Petite Palette

Petite Palette Do Petite Palette™ se vejdou až čtyři odstíny Chromafusion™ Očních stínů*, abyste mohla zkrášlit svůj vzhled i za pochodu. Díky průhlednému víčku uvidíte všechny odstíny, které máte uvnitř. Do opakovaně plnitelné magnetické základny se vejdou čtyři odstíny. Vyberte si paletku sestavenou odborníky, nebo si vytvořte vlastní.

Mary Kay Odličovač očí
349,00

Mary Kay Odličovač očí

Odličovač očí. Obsah: 110 ml. Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí. Složení nezanechává pleť mastnou. Klinicky testován – nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce. Vhodný i pro nositele kontaktních čoček. Vhodný pro citlivou pokožku i citlivé oči. Neobsahuje olej a je oftalmologicky testován.

Mary Kay Kosmetické houbičky
89,00

Mary Kay Kosmetické houbičky

Obsah: 2 ks Kosmetické houbičky Vytvořeny pro maximálně snadnou aplikaci podkladové báze, korektoru nebo pudru. Mary Kay® Kosmetické houbičky jsou speciálně tvarované pro maximální komfort během nanášení přípravků na všech místech obličeje. Superjemný povrch vytvořen pro rovnoměrnou aplikaci. Jedinečný tvar umožňuje maximálně snadnou a rovnoměrnou aplikaci. Skvěle padnou do všech kosmetických kazet.