MARY KAY Tenká konturovací tužka na obočí
189,00

MARY KAY Tenká konturovací tužka na obočí

Odesílání ihned druhý den VEŠKERÝ SORTIMENT MARY KAY Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 09.2022 MARY KAY Tenká konturovací tužka na obočí Obsah: 0.9 g. Získat dokonale tvarované a vystínované obočí nebylo nikdy jednodušší. Tenká konturovací tužka na obočí vám umožní vykreslit optimální tvar obočí s detailní přesností. Pomocí tenkého hrotu je snadné jemnými tahy vykreslit obočí přesně tam, kde chcete. Od jemného až po výrazné obočí – kombinovatelná a vrstvící barva umožní vytvořit optimální tvar obočí přesně podle vašeho přání. Nezáleží na tom, jaké máte v tomto ohledu know-how a zkušenosti.…

Mary Kay Konturovací tužka na oči
169,00

Mary Kay Konturovací tužka na oči

Konturovací tužka na oči Obsah: 0.28 g Dosáhněte dokonale orámovaných očí s Mary Kay®Konturovací tužkou na oči. Zasouvací tužky s vestavěným ořezávátkem nabízejí mnoho způsobů, jak oči krásně zvýraznit. Její složení zajišťuje hladkou aplikaci, kterou si zamilujete. Obsahuje upravené pigmenty, zajišťující trvanlivost barev a antioxidanty, které pomáhají bojovat proti volným radikálům.

Mary Kay Fixační tužka na rty redukující vrásky
259,00

Mary Kay Fixační tužka na rty redukující vrásky

Fixační tužka na rty redukující vrásky Obsah: 1.6 g. ​V jednom úžasném přípravku kombinuje výhody vlastností zabraňující stárnutí a zároveň vytváří podklad pro rtěnku. Přípravná vrstva na rty pro lepší stálost rtěnky. Snižuje výskyt jemných linek a vrásek na rtech a v jejich okolí. Pomáhá zabránit rozpíjení rtěnky a lesku na rty. U 100 % žen došlo ke zlepšení jemných linek na rtech.* Baleno v praktickém tužce pro snadnou aplikaci během celého dne.

Mary Kay Štětec na pudr
259,00

Mary Kay Štětec na pudr

Štětec na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

Mary Kay Štěteček na pudr
89,00

Mary Kay Štěteček na pudr

Štěteček na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

Mary Kay Štětec na stínování očí
179,00

Mary Kay Štětec na stínování očí

Vhodný k roztírání očních linek nebo stínů okolo linie řas, k vyzdvižení detailů, líčení hůře dostupných míst a k vytváření kouřového líčení. Štětec na stínování očí s precizními, ztenčenými vlákny je ideální k detailnímu stínování při líčení kouřových očí. Krátkými, rovnoměrnými tahy štětce naneste a rozetřete oční stíny podél horní a dolní linie řas.

Mary Kay Štětec na oční stíny
179,00

Mary Kay Štětec na oční stíny

Štětec na oční stíny s hustými, zúženými vlákny jemně roztírá stíny pro docílení precizního vzhledu. Štětcem jemně naneste oční stíny na celé oční víčko. Dokonale přilne ke konturám očního víčka. Vhodný k nanášení očních stínů přes celé víčko.

Mary Kay Fixační krém na oční make-up
209,00

Mary Kay Fixační krém na oční make-up

Fixační krém na oční make-up. Obsah: 8.5 g. Mary Kay® Fixační krém na oční make-up s voděodolnou složkou se nanáší před použitím očního make-upu a slouží k ochraně před rozmázáním, usazováním make-upu v záhybech a k zachování dlouhotrvajícího efektu nalíčených očí. Vhodné na citlivou pokožku. Bez parfemace. Oftalmologicky testováno. Vhodné pro uživatelky kontaktních čoček.

MARY KAY Fixační krém na oční make-up
199,00

MARY KAY Fixační krém na oční make-up

Odesílání ihned druhý den VEŠKERÝ SORTIMENT MARY KAY Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 09.2022 MARY KAY Fixační krém na oční make-up. Obsah: 8.5 g. Mary Kay® Fixační krém na oční make-up s voděodolnou složkou se nanáší před použitím očního make-upu a slouží k ochraně před rozmázáním, usazováním make-upu v záhybech a k zachování dlouhotrvajícího efektu nalíčených očí. Vhodné na citlivou pokožku. Bez parfemace. Oftalmologicky testováno. Vhodné pro uživatelky kontaktních čoček. Cena 450 Kč - 251 Kč Sleva = 199 Kč