Mary Kay Podkladová báze (MATNÁ )
289,00

Mary Kay Podkladová báze (MATNÁ )

Nové zboží k prodeji Podkladová báze (Matujici )rnrnObsah: 29 ml.rnrnBáze je obohacena o vitamin E a patentovanou směs peptidů tvořících kolagen. Výsledkem je pleť, která okamžitě vypadá pevněji, mladistvěji a zdravěji. Jde o dokonalý make-up proti stárnutí pro normální až suchou pleť, snižující viditelnost pórů, jemných linek, vrásek a nedokonalostí pleti.rnrn Hydratační komplex obohacený o jojobu dodává pleti dlouhotrvající komfort a hydrataci.rn Poskytuje pokožce rozzářený vzhled.rn Neztrácí na barevné intenzitě.rn Odolné proti setření a vlhkosti.

Podkladová báze 3D ( Matná)
349,00

Podkladová báze 3D ( Matná)

Pro smíšenou až mastnou pleť Obsah: 30 ml. TimeWise® Matná podkladová báze 3D™ obsahující Age Minimize 3D™ Komplex nabízí více než jen bezchybné krytí – dodá vám nadčasovou krásu. Díky jejímu složení bude vaše pleť vypadat mladší a bez chybičky, na pleti působí lehce a celý den vypadá přirozeně. Odstíny byly vyvinuty s využitím naší exkluzivní IntelliMatch™ Technologie. Obsahuje Age Minimize 3D™ Komplex, který je obsažen i v produktech péče o pleť TimeWise® Zázračné sady 3D™. Mastná pleť je 12 hodin pod kontrolou. Složení odolné vůči vlhkosti a potu. Dlouhotrvající matný vzhled;…

Podkladová báze  (Rozjasňující )
289,00

Podkladová báze (Rozjasňující )

Nové zboží k prodeji Podkladová báze (Rozjasňující )rnrnObsah: 29 ml.rnrnBáze je obohacena o vitamin E a patentovanou směs peptidů tvořících kolagen. Výsledkem je pleť, která okamžitě vypadá pevněji, mladistvěji a zdravěji. Jde o dokonalý make-up proti stárnutí pro normální až suchou pleť, snižující viditelnost pórů, jemných linek, vrásek a nedokonalostí pleti.rnrn Hydratační komplex obohacený o jojobu dodává pleti dlouhotrvající komfort a hydrataci.rn Poskytuje pokožce rozzářený vzhled.rn Neztrácí na barevné intenzitě.rn Odolné proti setření a vlhkosti.

Podkladová báze 3D (Rozjasňující )
349,00

Podkladová báze 3D (Rozjasňující )

Pro suchou až normální pleť Obsah: 30 ml. TimeWise® Rozjasňující podkladová báze 3D™ obsahující Age Minimize 3D™ Komplex zajistí více než jen bezchybné krytí — dodává nadčasovou krásu. Díky této podkladové bázi se bude vaše pleť jevit mladší a bez chybičky, báze je po aplikaci lehoučká a pleť vypadá po celý den přirozeně. Odstíny vytvořeny s využitím naší exkluzivní IntelliMatch™ Technologie; Obsahuje Age Minimize 3DTM Komplex, který je obsažený i v produktech péče o pleť TimeWise® Zázračné sady 3D™; Dvanáctihodinová hydratace; Hladce se nanáší, neusazuje se v jemných linkách; Na…

Mary Kay Petite Palette
199,00

Mary Kay Petite Palette

Petite Palette Do Petite Palette™ se vejdou až čtyři odstíny Chromafusion™ Očních stínů*, abyste mohla zkrášlit svůj vzhled i za pochodu. Díky průhlednému víčku uvidíte všechny odstíny, které máte uvnitř. Do opakovaně plnitelné magnetické základny se vejdou čtyři odstíny. Vyberte si paletku sestavenou odborníky, nebo si vytvořte vlastní.

Mary Kay Odličovač očí
349,00

Mary Kay Odličovač očí

Odličovač očí. Obsah: 110 ml. Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí. Složení nezanechává pleť mastnou. Klinicky testován – nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce. Vhodný i pro nositele kontaktních čoček. Vhodný pro citlivou pokožku i citlivé oči. Neobsahuje olej a je oftalmologicky testován.

Mary Kay Štětec na pudr
259,00

Mary Kay Štětec na pudr

Štětec na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

Mary Kay Kosmetické houbičky
89,00

Mary Kay Kosmetické houbičky

Obsah: 2 ks Kosmetické houbičky Vytvořeny pro maximálně snadnou aplikaci podkladové báze, korektoru nebo pudru. Mary Kay® Kosmetické houbičky jsou speciálně tvarované pro maximální komfort během nanášení přípravků na všech místech obličeje. Superjemný povrch vytvořen pro rovnoměrnou aplikaci. Jedinečný tvar umožňuje maximálně snadnou a rovnoměrnou aplikaci. Skvěle padnou do všech kosmetických kazet.

Mary Kay Tekutý rozjasňovač
391,00

Mary Kay Tekutý rozjasňovač

Tekutý rozjasňovač Obsah: 15 ml Umocněte svou přirozenou krásu vysoce koncentrovanými kapkami ve třech odstínech, které dodají lichotivé světlo všem typům pleti. Kapky s barevností inspirovanou pouští zvýrazní vaše oblíbené rysy jemným světlem; nápadným zvýrazněním; nebo celkovou rozjasněností přesně na míru vašemu typu.

Mary Kay Minerální Tvářenky
209,00

Mary Kay Minerální Tvářenky

Minerální tvářenky. Obsah: 5 g. Mary Kay® Minerální tvářenky jsou známé skvělou schopností regulovat mastnotu, jednoduchou aplikací a vynikajícím krytím. Dlouhotrvající barvy, které zvýrazní vaše lícní kosti. Obsahuje vitaminy A, C a E, které pomáhají chránit pleť proti volným radikálům, způsobující vrásky. Lehce a rovnoměrně se nanášejí. Vytvořena tak, aby perfektně zapadla do Mary Kay kosmetické kazetky.