Mary Kay Botanical Effects Osvěžující tonikum
315,00

Mary Kay Botanical Effects Osvěžující tonikum

Botanical Effects Osvěžující tonikum. Obsah: 147 ml. Stahuje viditelné póry a odstraňuje přebytečnou mastnotu. Obsahuje výtažek s antioxidanty nabitého dračího ovoce a pomáhá bojovat proti volným radikálům poškozujícím pokožku. Obsahuje také výtažek z aloe vera pro extra dávku antioxidantů. Odstraňuje stopy nečistot – a také odumřelé kožní buňky – pro komplexní čištění. Obsahuje výtažek z vilínu, který se tradičně používá pro stažení pokožky, ale přesto nebudete mít pocit napnuté nebo suché pokožky. Pomáhá redukovat lesk a zanechává pokožku na pohled zdravou a s pocitem osvěžení.

Mary Kay Štětec na pudr
259,00

Mary Kay Štětec na pudr

Štětec na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

Mary Kay Štěteček na pudr
89,00

Mary Kay Štěteček na pudr

Štěteček na pudr vám zajistí dokonalou aplikaci vaší oblíbené pudrové podkladové báze. Zaoblená horní část pomáhá rovnoměrně aplikovat podkladovou bázi. Pomáhá vytvářet přirozený vzhled.

Mary Kay Štětec na stínování očí
179,00

Mary Kay Štětec na stínování očí

Vhodný k roztírání očních linek nebo stínů okolo linie řas, k vyzdvižení detailů, líčení hůře dostupných míst a k vytváření kouřového líčení. Štětec na stínování očí s precizními, ztenčenými vlákny je ideální k detailnímu stínování při líčení kouřových očí. Krátkými, rovnoměrnými tahy štětce naneste a rozetřete oční stíny podél horní a dolní linie řas.

Mary Kay Konturovací tužka na oči
169,00

Mary Kay Konturovací tužka na oči

Konturovací tužka na oči Obsah: 0.28 g Dosáhněte dokonale orámovaných očí s Mary Kay®Konturovací tužkou na oči. Zasouvací tužky s vestavěným ořezávátkem nabízejí mnoho způsobů, jak oči krásně zvýraznit. Její složení zajišťuje hladkou aplikaci, kterou si zamilujete. Obsahuje upravené pigmenty, zajišťující trvanlivost barev a antioxidanty, které pomáhají bojovat proti volným radikálům.

Mary Kay Štětec na oční stíny
179,00

Mary Kay Štětec na oční stíny

Štětec na oční stíny s hustými, zúženými vlákny jemně roztírá stíny pro docílení precizního vzhledu. Štětcem jemně naneste oční stíny na celé oční víčko. Dokonale přilne ke konturám očního víčka. Vhodný k nanášení očních stínů přes celé víčko.

MARY KAY Tenká konturovací tužka na obočí
189,00

MARY KAY Tenká konturovací tužka na obočí

Odesílání ihned druhý den VEŠKERÝ SORTIMENT MARY KAY Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 09.2022 MARY KAY Tenká konturovací tužka na obočí Obsah: 0.9 g. Získat dokonale tvarované a vystínované obočí nebylo nikdy jednodušší. Tenká konturovací tužka na obočí vám umožní vykreslit optimální tvar obočí s detailní přesností. Pomocí tenkého hrotu je snadné jemnými tahy vykreslit obočí přesně tam, kde chcete. Od jemného až po výrazné obočí – kombinovatelná a vrstvící barva umožní vytvořit optimální tvar obočí přesně podle vašeho přání. Nezáleží na tom, jaké máte v tomto ohledu know-how a zkušenosti.…