Mary Kay Lash intensity řasenka
237,00

Mary Kay Lash intensity řasenka

Mary Kay Lash intensity řasenka Speciální kartáček Double-Impact- navržený pro větší objem a zároveň rozčesání řas, které budou vypadat delší. Velmi účinný pigment bohatý na minerály zahalí každou řasu do úchvatného černého odstínu.

Řasenka Mary Kay Ultimate - nová
215,00

Řasenka Mary Kay Ultimate - nová

Neslepuje řasy, nerozmazává se, nevytváří na řasách žmolky. Oftalmologicky testovaná, vhodná pro nositelky kontaktních čoček. Klinicky testovaná, vhodná pro citlivé oči. Bez parfemace. Toto speciální složení extrémně zvyšující objem a hustotu vytváří vzhled dlouhých, plných a dokonale oddělených řas po celý den!

Řasenka Mary Kay Lash Love - nová
215,00

Řasenka Mary Kay Lash Love - nová

Nežmolkuje, nerozmazává se, nedrobí se. Mary Kay Pantenol-Pro Komplex pomáhá uhlazovat řasy a chrání je před lámavostí. Bez parfemace. Oftalmologicky testováno, vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Voděodolné složení. Vaše řasenka by měla fungovat společně s kartáčkem pro dosažení úžasného vzhledu vašich řas. Nejlepší kartáček k dosažení tohoto efektu musí být ohebný a tvarovaný, aby dokázal řasy oddělit a i na ty nejmenší z nich řasenku nanést i v hůře dosažitelných místech. V kombinaci s voděodolným složením, které obsahuje syté pigmenty pro hlubší tóny barev, Mary Kay Pantenol-Pro…

Mary Kay Lash Love-Prodlužující řasenka
215,00

Mary Kay Lash Love-Prodlužující řasenka

Mary Kay Lash Love Prodlužující řasenka Exkluzivní složení s komplexem Panthenol-ProTM a vitaminem E posiluje, zpevňuje a vyživuje řasy. Bez parfemace. Netvoří žmolky a neslepuje řasy. Oftmatologicky testováno, vhodné pro uživatelky kontaktních čoček.

Mary Kay Sada štětců
595,00

Mary Kay Sada štětců

Podrobný popis výrobku Mary Kay Sada štětců Sada obsahuje: Štětec na pudr Rovnoměrně nanese pudr na obličej. Štetec na tvářenku Používá se ke zvýraznění lícních kostí nebo dosažení zdravé barvy pleti. Šteteček na oční stíny Tvaruje a zvýrazňuje oči a používá se k rovnoměrnému nanesení stínů. Štěteček na záhyb oka Používá se k aplikaci středních a tmavších odstínů, které dodají očím hloubku. Štěteček na linky-kartáček na obočí Ideální k orámování řas a úpravě a tvarování obočí. Štěteček na linky používejte k orámování očí a zvýraznění řídkého obočí očními stíny Mary Kay. Součástí sady je…

Kosmetická kazetka Mary Kay
215,00

Kosmetická kazetka Mary Kay

Kosmetická kazetka Mary Kay Tak malá, že se vejde kamkoli. Užijte si tisíce kombinací. Užijte si tisíce možností přizpůsobení obsahu. Obsahuje zrcátko a skrytý zásobník na aplikátory. Patentovaný design s magnetickým doplňovacím systémem. Kosmetická kazeta je prázdná. Tak malá, že se vejde do kapsy nebo kabelky. Elegantní design s odklapovací sekcí a zrcátkem. Odolná proti poškrábání a odření.

Mary Kay Skinvigorat kartáčkové nástavce
192,00

Mary Kay Skinvigorat kartáčkové nástavce

MARY KAY Skinvigorate™ Náhradní kartáčkové nástavce Baleni obsahuji 2 ks Nepoužita. Oríginal baleni Nasaďte Skinvigorate™ Náhradní kartáčkové nástavce na Skinvigorate™ Čisticí kartáček a získejte tak nový čistý kartáček pro další používání. Pro dosažení nejlepších výsledků vyměňte hlavici kartáčku jednou za 3 měsíce.

Mary Kay® Korektor pod oči
215,00

Mary Kay® Korektor pod oči

Neutralizuje tmavé kruhy, rozjasňuje oblast pod očima a pomáhá dosáhnout čerstvého a zcela svěžího vzhledu. Jeho broskvový odstín je speciálně vytvořen tak, aby barevně upravil modrofialové kruhy pod očima. Vhodný pro všechny tóny pleti. Vrství se krásně s Mary Kay® Korektorem Perfecting Concealer™ pro přirozené a souvislé překrytí. Vhodný pro citlivou pleť, včetně jemné oblasti očí. Vhodný při používání kontaktních čoček.

MARY KAY Nemastný hydratační gel
430,00

MARY KAY Nemastný hydratační gel

MARY KAY Nemastný hydratační gel Obsah: 51 g .Hodnota Nepoužita. Oríginal baleni. Tento osvěžující gel obnovuje a udržuje hydratační rovnováhu Vaší pleti po dobu 10 hodin. Chladivý gel se ihned vstřebává a pomocí mořských extraktů, vitamínu E a extraktů ze zeleného čaje zanechává pleť jemnou a hedvábnou. Ideální pro normální až mastnou pleť .