Mary Kay Fixační krém na oční make-up
209,00

Mary Kay Fixační krém na oční make-up

Fixační krém na oční make-up. Obsah: 8.5 g. Mary Kay® Fixační krém na oční make-up s voděodolnou složkou se nanáší před použitím očního make-upu a slouží k ochraně před rozmázáním, usazováním make-upu v záhybech a k zachování dlouhotrvajícího efektu nalíčených očí. Vhodné na citlivou pokožku. Bez parfemace. Oftalmologicky testováno. Vhodné pro uživatelky kontaktních čoček.

Mary Kay Fixační gel pod make-up s SPF 15
319,00

Mary Kay Fixační gel pod make-up s SPF 15

Fixační gel pod make-up s SPF 15. Obsah. 29 ml. Tento lehký gel snadno vyplňuje nedostatky pleti, rychle zasychá a vytváří dokonalý povrch pro nanesení make-upu a prodlužuje trvanlivost naneseného make-upu. Složení bez olejů s ochranným faktorem 15 obohacené o minerály. Absorbuje mastnotu a rozptyluje světlo, takže drobné linky, vrásky a póry jsou méně viditelné. Pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky. Neparfémovaný, dermatologicky testovaný a nekomodogenní. I pokud je nošen samostatně, dodává pleti následující výhody: pomáhá vyrovnat texturu kůže a zlepšuje stav pleti. …

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up
279,00

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up

Obsah: 8 g. Tento lehký pudr významně snižuje viditelnost jemných linek, vrásek a dalších drobných vad pleti. Dosáhnete krytí srovnatelného s kvalitou podkladové báze, ale s pohodlím pudru. Lehká konzistence, dokonalá krycí schopnost. Složení vhodné pro dlouhodobé nošení, neztrácí barevnou intenzitu. Propůjčuje pleti matný povrch.

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up
259,00

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up

MARY KAY Minerální Pudrový Make-Up Obsah: 8 g. Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 2022 Tento lehký pudr významně snižuje viditelnost jemných linek, vrásek a dalších drobných vad pleti. Dosáhnete krytí srovnatelného s kvalitou podkladové báze, ale s pohodlím pudru. Lehká konzistence, dokonalá krycí schopnost. Složení vhodné pro dlouhodobé nošení, neztrácí barevnou intenzitu. Propůjčuje pleti matný povrch. Cena 470 Kč - 211 Kč Sleva = 259 Kč

Mary Kay Time Wise Zpevňující oční krém
439,00

Mary Kay Time Wise Zpevňující oční krém

Zpevňující oční krém. Obsah: 14 g. Tento luxusní krém na oči zlepšuje pevnost, zesvětluje, poskytuje intenzivní hydrataci a navíc redukuje vzhled jemných linek a vrásek. Obsahuje uklidňující přírodní extrakty a rozjasňující prvky, které pomáhají zlepšovat stav pleti, hydratovat ji a udržovat stejný tón pleti. Oftalmologicky testováno. Vhodný pro všechny typy pleti. Lze používat i při nošení kontaktních čoček.

Mary Kay Štětec na oční stíny
179,00

Mary Kay Štětec na oční stíny

Štětec na oční stíny s hustými, zúženými vlákny jemně roztírá stíny pro docílení precizního vzhledu. Štětcem jemně naneste oční stíny na celé oční víčko. Dokonale přilne ke konturám očního víčka. Vhodný k nanášení očních stínů přes celé víčko.

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D Oční krém
451,00

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D Oční krém

TimeWise® Age Minimize 3D™ Oční krém Obsah: 14 g. Pleť vypadá pevnější, protože tento rychle se vstřebávající krém rozjasňuje oblast okolo očí a hydratuje ji po dobu 12 hodin. Další příznivé účinky Obsahuje náš patentovaný Age Minimize 3D™ Komplex. Pleť je intenzivně hydratovaná. Vyhlazuje pleť a zlepšuje její strukturu. Make-up lze aplikovat již za pár okamžiků po nanesení krému. Pro dosažení 24hodinové hydratace používejte krém dvakrát denně.

Mary Kay Fixační tužka na rty redukující vrásky
259,00

Mary Kay Fixační tužka na rty redukující vrásky

Fixační tužka na rty redukující vrásky Obsah: 1.6 g. ​V jednom úžasném přípravku kombinuje výhody vlastností zabraňující stárnutí a zároveň vytváří podklad pro rtěnku. Přípravná vrstva na rty pro lepší stálost rtěnky. Snižuje výskyt jemných linek a vrásek na rtech a v jejich okolí. Pomáhá zabránit rozpíjení rtěnky a lesku na rty. U 100 % žen došlo ke zlepšení jemných linek na rtech.* Baleno v praktickém tužce pro snadnou aplikaci během celého dne.

MARY KAY Uklidňující oční maska
270,00

MARY KAY Uklidňující oční maska

MARY KAY Uklidňující oční maska. Obsah. 11 ml. Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 09.2022 Obsahuje přírodní extrakty, které redukují výskyt otoků v okolí očí. Zklidňuje, ochlazuje a zlepšuje celkový vzhled pleti Zvyšuje hydrataci pleti Gel, který se nemusí odstraňovat Klinicky testováno Testováno dermatology Bez parfemace Cena 540 Kč - 270 Kč Sleva = 270 Kč

Mary Kay Oční stíny Chromafusion
135,00

Mary Kay Oční stíny Chromafusion

Obsah: 1.4 g Tyto oční stíny bohaté na pigmenty jsou odolné vůči vlivům okolního prostředí, vydrží až 12 hodin* a jsou nabízeny v široké škále úžasných odstínů. Odstíny vyvinuté pod dohledem vizážistů a vyzkoušené na mnoha různých tónech pleti. Intenzivní barvy. Snadno a rovnoměrně se nanášejí.