Marý Kay Clear Proof – Čisticí gel
279,00

Marý Kay Clear Proof – Čisticí gel

Čisticí gel na pleť se sklonem k akné. Obsah: 127 g. Tento lehký čisticí gel se rychle přemění na jemnou pěnu, která pomáhá odstranit přebytečnou mastnotu z pokožky. Výhody na první pohled: Obsahuje kyselinu salicylovou, která zabraňuje usazování odumřelých kožních buněk v pórech. Pomáhá odstraňovat pupínky. Obohacený o přírodní složky. Zanechává pokožku s pocitem čistoty, svěžesti a připravenou na další kroky péče o pleť

Mary Kay Clear Proof – Hloubkově čisticí maska s a
399,00

Mary Kay Clear Proof – Hloubkově čisticí maska s a

Clear Proof Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím Obsah: 114 g. Čisticí maska s aktivním uhlím s trojitým účinkem funguje jako magnet při hloubkovém čištění pórů. Aktivní uhlí působí jako magnet a čistí ucpané póry. Bylo klinicky prokázáno, že její složení okamžitě absorbuje přebytečnou mastnotu a snižuje nežádoucí lesk pleti. 79 % mužů a žen se shodlo, že po jejím použití “Pokožka vypadá čistší”.* Výtažky z rozmarýnu a máty peprné dodávají svěží vůni a probouzejí vaše smysly. Užijte si mírně chladivý pocit, když roztíráte přípravek po pokožce.

Mary Kay Clear Proof – Lokální krém
239,00

Mary Kay Clear Proof – Lokální krém

Clear Proof – Lokální krém. Obsah: 29 g. Krém na pleť obsahuje rostlinné výtažky a kyselinu salicylovou, která pomáhá odstranit pupínky. Tento vysoce účinný krém se rychle vstřebává. Nezanechává žádné zbytky.

Mary Kay Clear Proof – Nemastný hydratační krém
329,00

Mary Kay Clear Proof – Nemastný hydratační krém

Clear Proof – Nemastný hydratační krém Obsah: 88 ml. Zklidňuje pleť a zároveň ji zvlhčuje. vlhčuje pleť, čímž jí poskytuje vyváženou hydrataci. Je lehký a rychle se vstřebává. Nekomedogenní. Klinicky testovaný na projevy podráždění kůže a alergie. Vhodný pro citlivou pokožku a pleť se sklonem k akné.

Mary Kay Botanical Effects Čisticí gel
325,00

Mary Kay Botanical Effects Čisticí gel

Botanical Effects Čisticí gel Obsah: 127 g. Složky, které jsou přirozeným způsobem získávány z kokosových ořechů, čistí vaši pleť do hloubky a účinně a dokonce rozpouští veškeré stopy mastnoty. Obsahuje výtažek s antioxidanty nabitého dračího ovoce, který pomáhá bojovat proti volným radikálům poškozujícím pokožku. Také obsahuje výtažek z aloe vera pro extra dávku antioxidantů. Nedráždí pokožku ani nezpůsobuje pocit napnutí. Pokožka je hladká, vyživená a čistá. Neobsahuje olej a je klinicky testovaný z hlediska podráždění pokožky a alergie.

Mary Kay Clear Proof – Sérum na čištění pórů
319,00

Mary Kay Clear Proof – Sérum na čištění pórů

Clear Proof – Sérum na čištění pórů Obsah: 50 g. Toto průhledné, hedvábné sérum obsahuje kyselinu salicylovou, která pomáhá čistit pokožku, odstranit pupínky a předcházet jejich tvorbě. Obsahuje zklidňující rostlinné výtažky. Účinné složení, které se lehce roztírá. Rychle se vstřebává. Pokud jej používáte jako součást Clear Proof® Péče o pleť se sklonem k akné, může pomoci minimalizovat viditelnost pórů a snížit nežádoucí lesk pleti.

Mary Kay Botanical Effects Hydratační gel
375,00

Mary Kay Botanical Effects Hydratační gel

Botanical Effects Hydratační gel. Obsah: 85 g. Tento lehký a lehce se vstřebávající gel zajišťuje optimální hydrataci pro jakýkoliv typ pleti a zanechává pokožku na pohled zdravou. Obsahuje antioxidanty nabité výtažky z dračího ovoce a pomáhá bojovat proti volným radikálům poškozujícím pokožku. Obsahuje také výtažek z aloe vera pro extra dávku antioxidantů. Lehké složení nezpůsobuje na pokožce pocit mastnoty a nezanechává zbytky a hydratuje po dobu celých 12 hodin. Pokožka je jemná, hladká a svěží bez pocitu suchosti. Neobsahuje olej a neucpává póry.

MARY KAY Time Wise Nemastný hydratační gel
459,00

MARY KAY Time Wise Nemastný hydratační gel

Odesílání ihned druhý den VEŠKERÝ SORTIMENT MARY KAY Nové. Nepoužitý. Originál. Expirace 09.2022 MARY KAY Time Wise Nemastný hydratační gel Obsah: 51 g. ​Tento nemastný gel se rychle vstřebává, zanechává pleť svěží a hydratovanou až po dobu 10 hodin. Klinicky testováno. Vhodný pro citlivou pleť. Nemastný a neparfemovaný. Nekomedogení (neucpává póry). Hypoalergení. Cena 860 Kč - 401 Kč Sleva = 459 Kč

Mary Kay Time Wise Nemastný hydratační gel
469,00

Mary Kay Time Wise Nemastný hydratační gel

Time Wise Nemastný hydratační gel Obsah: 51 g. ​Tento nemastný gel se rychle vstřebává, zanechává pleť svěží a hydratovanou až po dobu 10 hodin. Klinicky testováno. Vhodný pro citlivou pleť. Nemastný a neparfemovaný. Nekomedogení (neucpává póry). Hypoalergení.