Kyslíková expresní maska Matování a vyčištění
69,00

Kyslíková expresní maska Matování a vyčištění

Kyslíková expresní maska na obličej Matování a vyčištění z látky aktivně absorbuje přebytky kožního mazu, pohlcuje toxiny, zanechává pokožku matnou a svěží. Obsahuje dřevěné uhlí a koncentrované sérum. Ideálně se hodí k péči o pokožku se sklonem k mastnotě. Odstraňuje mastný lesk. Zajišťuje hladkost a svěžest. Inovační složení Bubble O2 sytí pokožku kyslíkem.

Panenka
400,00

Panenka

Prodám tuto nádhernou selku-panenku,vážnější vady nemá,ale nějaká ta uprava dočištění to už nechám na nové majitelce cenu nabídněte dohodou

Náhrdelník korále dlouhé
85,00

Náhrdelník korále dlouhé

Dámské korále fialové Dlouhé, kombinované s koženými řemínky, velké fialové kameny různých tvarů, stříbrné perličky a velké kameny různých tvarů stříbrné barvy, lze je také nosit dvojmo zatočené kolem krku, krásné a jednoduché, velmi moderní.

Dámské korále, náhrdelník
99,00

Dámské korále, náhrdelník

Dámské korále dvojité Dlouhé, dvojité, hnědé barvy, velké fialové ozdobné kulaté korále, stříbrné korálky, kombinované ozdobným řetězem ve tvaru kuliček stříbrné barvy, krásné a jednoduché, velmi moderní.

Náramek s korálky
65,00

Náramek s korálky

Černý náramek s ozdobami kvalitní eko kůže ozdobné prvky z korálků, ozdobné kovové prvky, zapínání náramku na středový posuvný uzel, kterým můžete náramek povolit nebo utáhnout